PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32011}

Kręgosłup diabła

El espinazo del diablo
6,6 13 957
ocen
6,6 10 1 13957
6,3 6
ocen krytyków
Kręgosłup diabła
powrót do forum filmu Kręgosłup diabła

.. uważalam go za przereklamowanego. Ten film być może nie jest sam w sobie przereklamowany, ale na pewno sam w sobie nie jest ani straszny, ani zaskakujący. Prosta historia ladnie skladająca się w calośc (klamrowe zakończenie czy jak to sie zwie) z ładnym tekstem na końcu i początku, ażeby malutcy nie pomysleli że oglądaja szmirę, a cos intelektualnego i tyle. Mo9zna obejrzeć, ja się zawiodlam. Kwestia oczekiwać - zapewne. Pozdrawiam!

a co ma Almodovar do tego filmu?

ocenił(a) film na 8
izabelaprzybylska

pomyliła chyba z del Toro :) Ale kto może mylić Almodovara z del Toro?

JOANNA108

heh widać wszystko można :D

użytkownik usunięty
izabelaprzybylska

Fakt, pomyliłam nazwisko. Pisałam jednocześnie artykuł i chciałam skomentować 'powyższy' film. Na nieszczęście komputer nie jest aż tak młody i czasem się wiesza przez co wyszło tak, jak wyszło.


Ja widać na to nikt nie wpadl. Właściwie nie dziwie się.
Per risum multum poteris cognoscere stultum.

Pozdrawiam serdecznie!

Całkiem szczerze, dlaczego ludzie mają wpadać na to że akurat zawiesił Ci się komputer? To nie ma sensu. To co rzucało się w oczu to to, że pomyliłaś osoby. Zrobiłaś błąd i nawet tego nie sprawdziłaś. A kiedy ludzie zwracają Ci uwagę, uważasz ich za głupców. Cóż :)

ocenił(a) film na 7
MuZimei

Almodovar ma do tego filmu tyle że jest producentem wykonawczym hehehe :)

MuZimei

Chyba dużo takich pomyłek zrobiła bo jak widać po kilku miesiącach użytkownik zniknął ;) A jej tłumaczenie jest co najmniej żenujące ...

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 5

A kto to jest ALMDAOVAR??

ocenił(a) film na 7
adam_147

to taki chochlik !

ravrav4

Naprawdę dziwi mnie Twój brak szacunku dla tego wybitnego aktora..Niejeden Pacino mógłby się wiele nauczyć od tego dzielnego Szkota(mam tu na myśli warsztat)..

ocenił(a) film na 10
falkonx

to taki żart?????

shooshew

no jasne

ocenił(a) film na 10
falkonx

hahaha. nie rozumiem.

ocenił(a) film na 7
adam_147

ALMDAOVARA nie znacie, WSTYD, a BORUBARA znacie? ;DDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones