PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807849}
4,2 579
ocen
4,2 10 1 579
Krępujące zdjęcia z rodzinnego albumu czyli zniszczona wątroba i złamane serce
powrót do forum filmu Krępujące zdjęcia z rodzinnego albumu czyli zniszczona wątroba i złamane serce

... idealny na kaca, dobry na zioło, albo na dzień, kiedy jest rano, pada deszcz i się nie chce już wyjść z domu. Pusty scenariusz, jak większość życia hedonistów, zmusza na maksa do ruszenia kopułą w poszukiwaniu sensu tego dzieła. Ale...
Jest w nim odbicie życia ludzi nie mających pomysłu na siebie, błąkających się po swoich dniach i latach. Ludzi nie chcących wziąć odpowiedzialności za siebie. Dużo małpowania, niezły humor, wbrew innym wpisom - dialogi były realne, ludzie nie mówią Mickiewiczem. Film jest klimatyczny. Oceny widzów będą porozrzucane, zależy kto kim jest. Koneserom kina akcji, wielbicielom romansów i zadęcia - odradzam.

ocenił(a) film na 2
ptosiek

to komu polecasz ???

ocenił(a) film na 8
MocnyVito

Ludziom nie siadającym przed ekranem z jasną wizją tego, co chcą zobaczyć. "Przyglądaczom" życia. Osobom tolerancyjnym. Miastowym i tym co marzą o mieście. Raczej młodym. Czechom.

ocenił(a) film na 2
ptosiek

nie wiem czy piszesz na poważnie , czy jaja sobie ze mnie robisz , ale oglądam bardzo różnorakie filmy, także te w których "nic sie nie dzieje" (dla podglądaczy życia hehe) także , i potrafię rozróżnić dobry , od nieoglądalnego

np Rosyjska "Bliskosc" - polecam

ocenił(a) film na 8
MocnyVito

Jaj nie robię, "Bliskość" sprawdzę, a to forum jest po to by pogadać także o różnicach postrzegania. Jeden woli babkę drugi wnuczkę. Aha i napisałem "przyglądaczom życia" (copyryght me).

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2
ptosiek

https://www.filmweb.pl/film/Bliskość-2017-787469

chodzi o ten, bo są jakieś niejasności z tłumaczeniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones