Właśnie widziałam zwiastun krótkometrażówki z rodziny Frozen. Pod trailerem jest sporo osób, które się sprzeczają czy Olaf już na samym początku używa słowa zaj..ty czy zalepisty. Z tego co pamiętam, to film przeznaczony dla najmłodszej widowni i takie teksty są niedopuszczalne. Z ciekawości obejrzałam oryginalny...
Na kontynuację "Krainy Lodu" czekałem od dłuższego czasu, mając w zanadrzu pewne ciekawe (moim zdaniem) pytanie co do ewentualnej fabuły. Brzmiało ono w ten sposób: "Po obejrzeniu pełnometrażowego filmu, krótkometrażówki, po przeczytaniu setek książeczek, obrazkowych, nie obrazkowych, jak i komiksów ciekaw jestem, co...
więcej