PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 725
ocen
7,5 10 1 266725
6,9 25
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Filmy tego typu?

ocenił(a) film na 7

Takie w którym główni bohaterowie mają jakąś magiczną moc. Pod tym względem podobała mi się Kraina Lodu, Dzwoneczek, Atlantyda, ewentualnie Zaplątani. Ogólnie jakieś fajne animacja-fantasy :)

ocenił(a) film na 10
abc2343

Polecam Strażników Marzeń
Film jest od DreamWors'a chociaż według mnie nie dorasta "Frozen" do pięt to przyjemna animacja nawet w podobnym klimacie (zima, lodowe moce)
Fajny film animowany to jeszcze "Jak wytresować smoka"

ocenił(a) film na 7
kuba000078

Jak wytresować smoka widziałam, ale niespecjalnie mi się podobał. Znalazłam teraz i chyba będę oglądać serial Awatar. Bardzo lubię taką magię żywiołów- pod tym względem podobało mi się Frozen no i Dzwoneczek :D

ocenił(a) film na 10
abc2343

Jak wytresować smoka... Był to najlepszy film, według mnie oczywiście... aż do obejrzenia Krainy lodu.

ocenił(a) film na 7
Anonim90

Mam nadzieję, że najlepszy film animowany? Bo coś tu jest nie w porządku, jeśli oceniasz te filmy jako najlepsze z wszystkich filmów, chyba że masz bardzo niewiele lat :)

abc2343

Piszę ty te które się jeszcze nie pojawiły: Piękna i Bestia, Aladyn, Król lew, Pocahontas, Dzwonnik z Notre Dame, Herkules, Tarzan, Księżniczka i żaba, Raplh demolka, Merida Waleczna

ocenił(a) film na 7
cloe4

Jedynym wytłumaczeniem jakie znajduje, dlaczego podałaś te filmy, jest to że nie czytałaś opisu. Poza tym czy ktoś nie widział podanych przez ciebie bajek?

abc2343

Dla mnie są one dość podobne do Krainy Lody, po prostu Disney i ta magia ;) Wiem, że chodziło ci o bohatera mającego moc magiczną, ale akurat w "Jak wytresować smoka" główny bohater nie jest magiczny, po prostu ma smoka, jest zwykłym człowiekiem, więc uznałam, że mogę podać różne bajki.
Co do twojego pytania, to Tajemnica Zielonego Królestwa może? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones