PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 267 040
ocen
7,5 10 1 267040
6,9 26
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Frozen Free Fall

ocenił(a) film na 10

Nie będę pytał kto gra w tą gierkę na swoim smartphonie, bo każdy kto takie urządzenie posiada a mieni się fanem Krainy Lodu ten na pewno ją ma. Zapytam natomiast jak
oceniacie grę? Jak dla mnie stosunkowo trudna, jestem zaledwie na 25 poziomie, a jest ich podobno około 160. Pomimo to jednak naprawdę podoba mi się ta gra. Fajne jest
to, że zmieniają się wymagania co do przechodzenia poszczególnych poziomów, np. na którymś poziomie trzeba nie tylko zebrać 15 tysięcy punktów ale jeszcze dodatkowo
strącić bodajże po 25 kostek dwóch różnych kolorów. Moją zmorą są jednak poziomy z ograniczonym czasem, wtedy trzeba się nieźle sprężać.

ocenił(a) film na 10
weaver89

Cuż mogę powiedzieć. Przeszedłem wszystkie poziomy bez wydawania złotówki :D

Teraz, kiedy są jeszcze dzienne bonusy przechodzi się jeszcze szybciej. Ważne jest aby robić combo, głównie [mocElsy(5takichsamych)]+[czteryTakieSame]

ocenił(a) film na 10
foxbond

No szkoda tylko, że ten bonusy charakterystyczne dla każdej postaci się nie odnawiają. Combosy zdarzają się niestety stosunkowo rzadko. Ale i tak zdążyłem się już od tej gry uzależnić :D jedyną przeszkodą jest w zasadzie to, że każde stracone życie odnawia się aż pół godziny.

ocenił(a) film na 10
weaver89

Na późniejszych poziomach bardzo często łatwo jest zbijać po 4 czy 5 kryształów (lub litery L i T). Mam wrażenie, że jest to celowy zabieg ze strony programistów.

foxbond

Mogę prosić o pomoc?
Przeszłam poziom 540 na 3 planszy i nie mogę iść dalej bo mam komunikat powtórz poziom a nie następny. Co mogę zrobić aby iść dalej? śzkoda mi instalować grę i zaczynać od nowa?

ocenił(a) film na 10
weaver89

Ech... czyli nie jestem prawdziwym fanem ;-(
A tak na serio... miałem tę grę, ale już nią usunąłem - grałem w nią tylko na początku, ale mi się znudziła (w ogóle wszystkie gry filmowe mi się nie podobają)

Anonim90

Też mi się znudziła- nie przepadam za grą w "diamenciki". Za mało akcji. Trzeba pogłówkować i mieć dobry wzrok, a ja wolę działać.

ocenił(a) film na 10
marianna12345

Widać, że myślimy podobnie :P

Anonim90

Się zebrała trójca która myśli podobnie ;)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
weaver89

A ja nie słyszałem o tej grze i sobie ją teraz pobiorę ;)

weaver89

Jako odpowiedź na pytanie podrzucę link do recenzji: http://stacjastoslow.blogspot.com/2015/01/frozen-free-fall-android.html

ocenił(a) film na 9
weaver89

Ludzie dzielą się na 2 typy
1. Numer raz, Ci którzy zaczynają mieć trudności przy około 25 lvl, ale jakoś dokuśtykają do 50. ( to ja)
2. I Ci którzy przejdą ją bez trudu i wysiłku, co dla mnie jest czystą abstrakcją, choć wiem że mam małe pole widzenia.

Nawiasem mówiąc gra ma 285 lvl + jeszcze ,, cztery pory roku" lub ,,summer levels".

ocenił(a) film na 9
fandisneya

Ile jest poziomow po tych 285?

ocenił(a) film na 8
weaver89

A o czym jest Frozen Free Fall

weaver89

Z ciekawości ściągnęłam ją i próbowałam zagrać, ale nie chciała mi się włączyć, więc sobie odpuściłam. W sumie to jest gra w diamenciki, za którymi nie przepadam. Zgodzę się z marianną - wolę działać.

weaver89

Przyjemna gierka na zabicie czasu ;)

weaver89

witam,ja mam pytanie moze ktoś mi pomoże gdyż pobrałam tę grę ze sklepu play na swoim telefonie LG L7 i gra mi nie chce sie uruchomić.ładuję ją ale po chwili rozłacza i niewiem w czym problem? może ktoś pomoże :-)

ocenił(a) film na 10
anulka_40

Wygląda na to, że ta gra po prostu nie lubi telefonów LG. Na L5 E610 gra mi się uruchamiała, ale po ukończeniu jednej planszy gra się wywalała i musiałem ją uruchamiać na nowo. I tak w kółko. Więc dałem sobie spokój. Stabilną wersję można pobrać na Windowsa 8.1. Nie wiem tylko czy jest sens. Lepiej obejrzeć film jeszcze raz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones