PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651932}

Kraina lodu

Frozen
7,5 266 725
ocen
7,5 10 1 266725
6,9 25
ocen krytyków
Kraina lodu
powrót do forum filmu Kraina lodu

Jest 1 miliard!

ocenił(a) film na 10

Kraina lodu jest osiemnastym filmem, który zdobył ponad 1 miliard (dolców)
Kraina lodu jest piątym filmem, który nie jest sequelem (bądź prequelem) i przekroczył tę magiczną granicę
Kraina lodu jest drugą animacją, która zainkasowała powyżej 1 miliarda dolarów
Kraina lodu jest PIERWSZĄ animacją, która przekroczyła barierę 1mld $ nie będąc sequelem lub prequelem

Kraina lodu jest siódmym filmem Disney-a, który zarobił ponad 1miliard, co sprawia, ze Disney w 2013 wypuścił dwa filmy, które przebiły ten pułap.


I dodam dla ścisłości:
* Kraina lodu dostanie boost oglądalności (i zarobków) po oskarach
* Kraina lodu jeszcze nie ukazała się w niektórych krajach (np. Japonii, gdzie już jest ogłaszana hitem)
* Kraina lodu jeszcze nie ukazała się w wersji Sing-a-long w np. Południowej Korei (gdzie soundtrack podbija _wszystkie_ możliwe listy przebojów)


"I knew you could do it" - Anna

To chyba tyle, pozdro

ocenił(a) film na 10
foxbond

Nie dziwi mnie to w końcu ten film znokautował konkurencje jednym ciosem.

ocenił(a) film na 10
foxbond

Niech jeszcze wywalczy całe DWA oscary to niemal padnę do opuszek palców u stóp, bo do samych stóp już padłem ;).

ocenił(a) film na 9
akira894

No trzymam kciuki za Oscary. Gali nie obejrzę, ale rano sprawdzę:)

ocenił(a) film na 10
Irma100

2 w nocy... ale tak mnie kusi żeby obejrzeć. Jakbym miał 100% pewność, że znajdę stream 720p w internecie to bym się nie kładł spać, a tak nie chcę się zawieść - na spokojnie sobie jutro w dzień obejrzę.

ocenił(a) film na 9
foxbond

Wreszcie! Takich bajek jak "Frozen" mi brakowało. Nie dość, że Disney, to jeszcze powrót do księżniczek, zamków, rycerzy z mieczami, przygód i, co najważniejsze, dobrą fabułą - czymś czego jeszcze nie było. Nudziły mnie już bajki o samochodach, samolotach, zwierzętach czy innych dziwnych stworach, za to ludzi mi brakowało. Ciekawe ile zarobi sequel...

ocenił(a) film na 8
foxbond

Dał(a)byś linka do pełnego zestawienia?:)

ocenił(a) film na 10
T3sia

Nie posiadam, gdyż sam skompletowałem te informacje z różnych źródeł.

ocenił(a) film na 8
foxbond

wow, gratuluję zatem. i szukam dalej;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones