PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335575}

Krew: Ostatni wampir

Blood: The Last Vampire
5,3 3 427
ocen
5,3 10 1 3427
Krew: Ostatni wampir
powrót do forum filmu Krew: Ostatni wampir

sie zajebistego filmu, okazal sie totalna szmira, nic mi sie w nim nie podobalo, jedynie glowna bohaterka zrobila na mnie jako takie wrazenie wiec daje 2/10

WilliamCrazy1

no to litościwy panie jesteś. czemu az tak zle?

ocenił(a) film na 4
h4r

bo sadzac po nazwiskach ludzi odpowiedzialnych za to dzielo mozna sie bylo spodziewac o wiele wiecej...zwlaszcza bedac fanem anime blood+, ten film strasznie mnie rozczarowal...dziurawa, niespojna fabula ktora nie wciaga wlasciwie ani na chwile i usypia, drewniana gra aktorska... ale najtragiczniejsze byly efekty specjalne, czego juz naprawde sie nie spodziewalem...animacje krwiopijcow i krwi byly poprostu tanie, totalna niskobudzetowka. szkoda ze zepsuto tak dobra historie, no ale coz, zycie...

WilliamCrazy1

ludzie !!!!! obudzcie sie w tu krytykujecie film bardzo fajny eee tam nie znacie sie

ocenił(a) film na 5
DilerkaCzekolady

Ja też sie zawiodłem spodziwałem sie czegoś lepszeo fabuła tak saobie zdjęcia też montaż taki sobie a miejscami to przypominał Blade w spódnic podbny motyw itp.


Jednak anime to anime na razie filmy ma do niego daleko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones