plakat filmu Krokodyl Dundee II

Krokodyl Dundee II

'Crocodile' Dundee II
6,4 6 680
ocen
6,4 10 1 6680
406
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":2}
{"type":"film","id":31427,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Krokodyl+Dundee+II-1988-31427/tv","text":"W TV"}]}
Krokodyl Dundee II
 • Canal+ Premiery - https://www.pl.canalplus.com

  wypożycz
  za 9,99 zł
 • Player - https://www.player.pl

  wypożycz
  za 10 zł
 • Chili - https://pl.chili.com

  wypożycz / kup
  od 9,90 zł


Dalsza część przygód "Krokodyla" (Paul Hogan) i Sue (Linda Kozlowski). Tym razem Mike jest już w Nowym Jorku, zupełnie obcym dla siebie miejscu. Z dala od cywilizacji którą znał, ale blisko kobiety, którą pokochał. Problem w tym, że jego ukochana Sue ma przechlapane u gangsterów. "Krokodyl" zabiera ją więc do australijskiego buszu, leczDalsza część przygód "Krokodyla" (Paul Hogan) i Sue (Linda Kozlowski). Tym razem Mike jest już w Nowym Jorku, zupełnie obcym dla siebie miejscu. Z dala od cywilizacji którą znał, ale blisko kobiety, którą pokochał. Problem w tym, że jego ukochana Sue ma przechlapane u gangsterów. "Krokodyl" zabiera ją więc do australijskiego buszu, lecz ich śladem podążają bandyci. Nie wiedzą jednak, że wchodzą w "niedźwiedzią jaskinię", gdyż Michael w buszu czuje się jak ryba w wodzie, a oni nie.

Krokodyl Dundee II zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.