PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106128}

Kroniki Riddicka

The Chronicles of Riddick
7,3 114 149
ocen
7,3 10 1 114149
5,2 12
ocen krytyków
Kroniki Riddicka
powrót do forum filmu Kroniki Riddicka

KLASYK!

ocenił(a) film na 10

Co tu dużo gadać jeden z najleprzych filmów s-f 10/10

Lukotoni

Jak na razie jeden z najlepszych jakie widziałam, a uwielbiam Sci-Fi.

ocenił(a) film na 7
DagnaMara

Najlepsze i tak zawsze będą Gwiezdne Wojny :P

baba_yaga

SW to już klasyka :)

ocenił(a) film na 7
DagnaMara

Klasyka, której nic nigdy nie dorówna ;)

baba_yaga

Zgadzam się, ale jak dla mnie najlepszą częścią jest Powrót Jedi. Te miśki są rewelacyjne. No i ta muzyka w tle: http://www.youtube.com/watch?v=qp6KkmladeE - ogień ; )

baba_yaga

Kurde, chyba zaraz się za biorę za wszystkie części...

ocenił(a) film na 7
DagnaMara

Niedawno byłam na zlocie fanów SW i miałam przyjemność poznać panów Billy'ego Dee Williamsa, Kenny'ego Bakera, Jeremy'ego Bullocha oraz Juliana Glovera :) Myślałam, że zemdleję z radości :D

baba_yaga

Był taki zlot???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
DagnaMara

Był, ale nie w Polsce. W Irlandii co roku są zloty fanów i goście :D

baba_yaga

Szkoda :(

użytkownik usunięty
Lukotoni

No i kurde AMEN !
Macie rację, film ciekawy i zaskakujący, do tego Vin Diesel w Roli Riddick' a :)
Daję 10 -chę !

ocenił(a) film na 8
Lukotoni

jeden z lepszych sci-fi :D

yeticzek

ta i zachwile zaczyna sie w tv :P

baranek_110

.... na którym programie ??? W kolorze będzie ?

ocenił(a) film na 10
yeticzek

No właśnie najlepszych, przecież mówię :D

ocenił(a) film na 7
Lukotoni

Zgadzam się. Świetny film i klasyka gatunku.

ocenił(a) film na 10
Lukotoni

tez dąłem 10/10 tak najlepszy sf obok sw ja tam uwielbiam zemste sithów

ocenił(a) film na 10
Lukotoni

Jest zajebisty, jestem miłośnikiem fantastyki od czasów Star-Wars i Blade Runner a ten film mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, doskonałe efekty specjalne, akcja, dialogi i fabuła ! 10/10

ocenił(a) film na 6
Lukotoni

Nie rób se jaj...
Gwiezdne Wojny, 12 Małp, Incepcja, Dystrykt 9, Jestem Legendą, to są filmy. ;q

ocenił(a) film na 10
DeGreZet

które mi się nie spodobały ponieważ ani razu przechodzące ciarki niespowodowały :)

ocenił(a) film na 6
Lukotoni

Mnie do Riddicka najbardziej zraziła scena z tym słońcem, które w ciągu setnej sekundy paliło najtrwalsze materiały, a Riddick'a nawet nie poparzyło mimo, że znajdował się pod jego wpływem nawet na kilka sekund. Ogólnie niezły film akcji z typowymi dla tego gatunku głupostkami, ale nic poza tym. ;P

ocenił(a) film na 9
DeGreZet

Rzeczywiście trochę to dziwnie wyglądało, ale nie należy zapominać, że Riddick był Furianinem, co dawało mu większą siłę i wytrzymałość.

ocenił(a) film na 6
Matano

Siła to jedno, a niezniszczalna skóra z tytanu to co innego. :D

ocenił(a) film na 10
Matano

dokładnie scena Czyściciela (Furianina) kroczącego na śmierć chyba daje odpowiedź

ocenił(a) film na 10
DeGreZet

Moze dlatego ze sie wczesniej woda polal?

ocenił(a) film na 6
MatiNalbor

Jeśli to żart to naprawde niezły, ale jeśli mówisz poważnie to Ci współczuję.

ocenił(a) film na 10
DeGreZet

To jest sf kolego zaraz ktos napisze ze jak mu to tak oczy swiecily xd tam moze zdarzyc sie wszystko

ocenił(a) film na 6
MatiNalbor

Wiem, że to sf, ale są pewne granice głupoty w filmach, które starają się być w miarę poważne.

ocenił(a) film na 10
DeGreZet

polecam obejrzeć jeszcze raz szczególnie scenę gdy inny Furianin (Czyściciel) przechodzi kilka kroków w tym palącym słońcu nie paląc się w ułamku sekundy jak to ująłeś .

Lukotoni

sci-fi? b... please.. to jest fantasy fiction, zadnego SCIENCE tam nie ma, to ze akcja dzieje sie w kosmosie w innym ukladzie planetarnym or whatever i chodza se jakies dziwne stworki to naprawde nie jest NAUKA, to FANTASTYKA i tyle

ocenił(a) film na 10
tix666

w takim razie większość filmów s-f są fantasy fiction tylko po co zawracać sobie głowę zbędnymi rzeczami :/

ocenił(a) film na 5
Lukotoni

Kurde jakoś mi nie leży ten Riddick i nie wiem czemu. :/ Już sobie podaruję następną część.

ocenił(a) film na 5
harry_rabbit

Mi tak samo Riddick nie przypadł do gustu... z całej serii Pitch Black był ok, reszta słabo. Generalnie wg mnie do produkcji Sci-Fi takich jak Odyseja Kosmiczna, Mroczne miasto, Wehikuł czasu, Wyspa, Raport mniejszości, 12 małp, Łowca androidów, Mechaniczna pomarańcza, Planeta małp, serii Obcego, Pandorum, Prometeusza czy Equilibrium i wiele innych mu baaaaardzo daleko. No ale każdy ma swój gust :).

użytkownik usunięty
Mikeshi

W końcu ktoś napisał to co mi chodziło po głowie ;)
Arcydziełem i realnym klasykiem jest dla mnie "Raport mniejszości", któremu Riddick niestety nie dorasta do pięt :)

ocenił(a) film na 8
Lukotoni

Większość forumowiczów w tym temacie chwali sobie ten film, wiec postanowiłem przekonać się czy faktycznie i mi przypadnie do gustu.
I się nie zawiodłem.POLECAM!!!!

ocenił(a) film na 7
Lukotoni

najleprzych XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones