PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200092}

Krwawy diament

Blood Diamond
7,5 266 109
ocen
7,5 10 1 266109
6,4 17
ocen krytyków
Krwawy diament
powrót do forum filmu Krwawy diament

Własnie skończyłem oglądać.Film godny polecenia,a DiCaprio ponownie zagrał na najwyższym poziomie.

ocenił(a) film na 7
inMate1818

Właśnie się zastanawiałam czy oglądać. Ale skoro Di Caprio jak zwykle w świetnej formie to chyba warto :)

majkalipcowa

Warto,warto nie zastanawiaj się tylko załączaj ;)

ocenił(a) film na 7
inMate1818

Dzisiaj wieczorem na TVN :)

majkalipcowa

Tylko nie zapomnij,że dzisiaj leci ;) Ja raczej odpuszcze seans w tv bo jakoś nie trawie filmów z lektorem.W tv oglądam w ostateczności poza tym mam ten film w kolekcji :)

ocenił(a) film na 7
inMate1818

Myślałam, że nie jesteś w stanie oglądać filmów na TVN ze względu na reklamy ;)) To choroba, która zżera cała przyjemność oglądania. Ja już wzięłam się na sposób i nagrywam na nagrywarce, potem opcja przewiń i jakoś się da to oglądać.

użytkownik usunięty
inMate1818

Zauważyliście, że ostatnio sporo filmów z DiCaprio leci na tvnie?:D

ocenił(a) film na 7

Bo szykują się na Oscara dla Di Caprio w tym roku i robią nam juz przegląd jego filmów ;) Co mi akurat zupełnie nie przeszkadza :)

użytkownik usunięty
majkalipcowa

No oczywiście mnie też to nie przeszkadza a wręcz przeciwnie :D

Krwawy diament,W sieci kłamstw,Incepcja,Infiltracja i Wyspa tajemnic to są filmy z ostatnich kilku lat które trzeba ogladnąć.Naprawde nie można ich pominąć :)

ocenił(a) film na 8
inMate1818

8/10 super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones