PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111796}

Krwawy gracz

Il Cartaio
5,2 433
oceny
5,2 10 1 433
Krwawy gracz
powrót do forum filmu Krwawy gracz

Kupiłam ten film w kolekcji HORRORY ŚWIATA. Po przeczytaniu recenzji DVD Times "Znakomity. To trzeba zobaczyć" i DVD Verdict "Mistrz kina grozy w najlepszej formie. Genialne", nastawiłam się na to, że film w pełni oddaje te zachęcające opinie, tym bardziej że bardzo lubię Dario Argento. Dodatkowo porównano go do filmu "Millenium: mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet"- co uważam za wielce niestosowne, gdyż "Krwawy gracz" to wielka klapa, a jeśli Argento jest w swej najlepszej formie i jeśli ten film to geniusz kina grozy, to w takim razie marchewki rosną na drzewach.Zdecydowanie wolę stary unikalny styl Argento, bo "Krwawy..." nie ma w sobie niczego z dawnych produkcji włoskiego reżysera i jest bardzo przewidywalny. Fabuła jest banalna, a gra aktorska pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowym minusem "Krwawego gracza" jest fakt, iż nie trzyma w napięciu i zbyt dużo w nim imfantylnych dialogów, które wręcz rażą swym trywializmem. Zdecydowanie odradzam.

ocenił(a) film na 5
karanthire

Było trzeba najpierw sprawdzić ocenę na imdb, gdzie oceny mają dość rzetelne odzwierciedlenie
co do swej realnej wartości, a nie kupować w ciemno gniota i potem marudzić jak naiwna ofiara losu :)
Wiadomo, że cztery najlepsze filmy Argento to
Głęboka czerwień 1975, Suspiria 1977, Ciemności 1982 oraz Phenomena 1985.
Te filmy rzeczywiście mają niesamowity klimat.
Dość solidne są jeszcze Inferno 1980, Opera 1987, Syndrom Stendhala 1996 oraz Bezsenność 2001.
Reszta jego filmów jest słabiutka i do nich zalicza się "Krwawy gracz"

ocenił(a) film na 5
returner

"Reszta jego filmów jest słabiutka" nie bluźnij :P może i te nowsze są słabiutkie, ale zwierzęca trylogia jest bardzo przyzwoita.

ocenił(a) film na 5
kangur_msc_CM

Miałem na myśli te nowe.

ocenił(a) film na 3
karanthire

Ale laska fajna w fajnych rajtkach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones