PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111796}

Krwawy gracz

Il Cartaio
5,2 433
oceny
5,2 10 1 433
Krwawy gracz
powrót do forum filmu Krwawy gracz

trudno niezwykle jest mi jednoznacznie orzec, czy film ten przedstawia jakąś intelektualną wartość, bądź też głębsze przesłanie, gdyż jeszcze tego filmu nie widziałem. Nie mniej jednak podejżałem plik "zasysany" przez program p2p Kazaa. Jakie wrażenia? Wersja kinowa, obraz nieco obcięty na bokach i lekko zamglony z charakterystyczną niebieską mgiełką, nieco przytępiona ostrość. Dźwięk jak na "kinówkę" przystało na żenująco kiepskim poziomie, nagrany w Dolby 5.1 lecz odtwarzany przez 2 niezależne od siebie głośniki;) Pozdrawiam--------)BoRaT

halfmoon

Eeee... to miało być o filmie, czy o wersji którą zasysasz? LoL
Następnym razem pohamuj się z takimi komentarzmi, nikogo nie obchodzi jakiej jakości jest wersja, którą zasysasz z netu... Jedyne co może nas interesować, to o czym jest film i czy warto go obejrzeć...

ocenił(a) film na 5
lady_vicky

i tu sie mylisz. bo to akurat moze obchodzic kogos kto rowniez zamierzal sciagac film z kaazy i dzieki temu skorzysta z innego programu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones