PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9585}

Krwiożercza roślina

Little Shop of Horrors
6,6 7 488
ocen
6,6 10 1 7488
7,3 7
ocen krytyków
Krwiożercza roślina
powrót do forum filmu Krwiożercza roślina

7/10

ocenił(a) film na 7

Myślałem, że będzie to bardziej horror niż musical, a jednak jest to przede wszystkim musical, za którym to gatunkiem raczej nie przepadam. Lecz muszę przyznać, że ten film całkiem przypadł mi do gustu. Muzyka była dobra, co jest bardzo ważnym elementem dla takiego filmu. Był też humor, momentami głupi ale momentami dobry, chociażby sceny u dentysty. Fabuła jest banalna, chyba wręcz przesadnie banalna, ale pamiętać należy, że jest to tylko remake filmu (z 1960 r.). Mamy też niezłe efekty specjalne. "Krwiożercza roślina" o której to opowiada film jest żądna krwi a jednocześnie ma dobry humor i sceny z jej udziałem potrafią śmieszyć. To tutaj zadziałały te efekty specjalne. Zakończenie niestety nie było najlepsze, zbyt "bajkowe", czego nie lubię. Oryginału nie oglądałem, lecz ten film mogę uznać za udany. Moja ocena: 7/10.

ocenił(a) film na 7
Shady_Yo

Zgadzam się z kolegą. Mam bardzo podobne odczucia po seansie. 7/10 to ocena według mnie zasłużona.

ocenił(a) film na 8
Shady_Yo

directors cut ma zupeełnie inne zakończenie ;)

ocenił(a) film na 7
Starrysky

Kilkanaście lat temu bodajże na polsacie leciała wersja, w której Seymour (i Audrey chyba też) zginęli niszcząc roślinę. A w tym o którym mówisz jakie było zakończenie?

ocenił(a) film na 8
Bodzepor

oni giną, a rośliny są sprzedawane na masową skalę i potem zdobywają świat :)

ocenił(a) film na 8
Bodzepor

Wersja właśnie obejrzana przeze mnie kończyła się w ten sposób, że roślina "zginęła" porażona prądem, a oni urządzili się w domku z jej marzeń... Z jedną dodatkową uroczo uśmiechniętą rośliną w ogródku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones