PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614994}

Kryptonim: Shadow Dancer

Shadow Dancer
6,0 5 999
ocen
6,0 10 1 5999
6,3 3
oceny krytyków
Kryptonim: Shadow Dancer
powrót do forum filmu Kryptonim: Shadow Dancer

nośny temat, nieograne gęby aktorów - recepta na sukces.

ocenił(a) film na 4
taxipompey

hmmm...tak sie sklada ze geby aktorskie bardzo znane, nawet ta Collette jest dobrze znana brytyjska aktorka, tyle ze charakteryzacja troche ... umysila jej urode

ocenił(a) film na 8
dabram17

Nie wiem, co znaczy użyty przez ciebie nieistniejący czasownik. Twoja ocena mnie również średnio obchodzi. Nie napisałem, że gęby są nieznane.

ocenił(a) film na 4
taxipompey

ok, zgubilem czasownik w zdaniu ale I tak zrozumiales o co chodzi. Moze mi wytlumacz co znaczy 'nieograne' bo ja to zrozumialem ze sa to aktorzy malo znani. Jak napisalem wczesniej, dla wielu Europejczykow, zwlaszcza Brytyjczykow, ci aktorzy sa bardzo znani. Owen I Anderson to hollywodcy aktorzy, Gilen to twarz Gry o Tron, superhitu obecnej dekady, no I Riseborough jest bardzo dobrze znana w UK.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Zanim wytłumaczę, co moim zdaniem znaczy nieograne, wyjaśniam, że ograne to dla mnie pyski, występujące w każdym możliwym filmie i garnące zachłannie każdą rólkę. Tu takowych nie stwierdziłem, z byciem znanym ma to również niewiele wspólnego. Czasownika nie zgubiłeś, zmyliła mnie forma "umysiła", co stanowi dla mnie zagadkę. Gwoli wyjaśnienia, w Anglii spędziłem kilka ładnych lat i to przed wybuchem gorączki Gry o Tron, jakże mi obojętnej i niezrozumiałej.

ocenił(a) film na 4
taxipompey

haha, no dobra, to 'umysila' powinno byc w cudzyslowiu, to taka metafora jaka sobie stworzylem. Riseborough jest w rzeczywistosci piekna kobieta (mialem szczescie widziec ja na zywo w Londynie gdy krecili jakis film nieopodal miejsca gdzie mieszkalem) a w tym tutaj filmie ucharakteryzowali ja na taka mysz domowa, wygladala naprawde ohydnie....jak na moj gust.
Co do ogrania, obecnie aktorzy biora co moga i w wiekszosci od ich agentow zalezy jaka role uda im sie ugrac. Jedyni tacy jak Brat-Jolina czy Tom Cruise moga sobie wybierac co chca i ich stawki za film sa tak ogromne, ze tylko bogaty producent moze sobie na to pozwolic.
No i Owen, tak sie sklada ze jego twarz zawsze byla i jest wszedzie.... bo byl badz jest wciaz twarza Bvlgari i reklamuje zegarki, pozniej Burger King no i ostatnio BMW. W kinie przed kazda premiera zawsze jego twarz sie pojawiala w jakiejs reklamie....no wiec powiedz mi, czy jest to ograna czy nie geba. Jak dla mnie, pojawienie sie znanego aktora w wielu reklamach jest znakiem....malo wysublimowanego gustu. W sumie ma do tego prawo bo pieniadz jest niezly, i to ze chca go w reklamach jest dowodem, ze jego geba jest ...wlasnie ograna, nieprawdaz?
Anderson natomiast nie gra zbyt wiele bo nie jest ona dobra aktorka i wiekszosc czasu bardziej spedza na charity niz na graniu. Troche probowala w teatrze ale bez wiekszego powodzenia. Gdyby nie Duchovny i X-files, nigdy by nie zaistniala, i tylko stad jest pamietana.
No ale wracajac do glownych rol, fakt ze Riseborough wydaje sie byc malo znana ale grala w wielu filmach i ma niezly dorobek jak na tak krotki czas. Niestety, gra raczej w malo znanych filmach, a jedynie najwiekszy jest glosny film to Oblivion, gdzie grala partnerke Tom Cruise.
Na zakonczenie powiem tak, ze masz calkowita racje, o ile po prostu nie miales okazji ogladac filmow z tymi aktorami badz reklam z Owenem. Tak, wtedy sa to nieograne geby aktorow....jak dla ciebie.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Cóż, nie miałem szczęścia widzieć tejże na żywo, rezydowałem w Portsmouth, gdzie przyjeżdżają co najwyżej tuzy pokroju śp. Richarda Kiela, za którego zgraną do granic niemożności fizis dałbym się pokrajać :D. Reklam nie oglądam w ogóle, nie moja działa. :D Reszta wywodów stanowi kwintesencję taktyki "muszę mieć ostatnie zdanie". EOB

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones