PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583309}

Kryptonim U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.
7,2 115 815
ocen
7,2 10 1 115815
6,3 36
ocen krytyków
Kryptonim U.N.C.L.E.
powrót do forum filmu Kryptonim U.N.C.L.E.

i nie zachwycił. Sceny z pościgami, walkami strasznie naciągane. Humor taki na siłę, który nie powala na kolana. Całość poprawna, ale bez rewelacji. Na jeden raz.

ocenił(a) film na 4
dzyniu88

Zgadzam się i zastanawiam jakim cudem ten film ma aż tak wysoką ocenę.

Katatonika

"Hotel Transylwania" oraz "Millerowie", arcydzieło światowego kina, ha, ha, ha...:P

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

Po prostu są produkcje które podobają mi się bardzo, również animacje i komedie. Zauważ tez że mam całą mase ambitniejszych filmów również ocenionych na 10. Lepiej byś podał jakiś konkretny argument dlaczego ten film tak Ci się podoba a nie wyśmiewał się z moich ocen. Zaleciało gimbusiarstwem.

Katatonika

Też mam poczucie humoru i lubię pośmiać się, ale wyższych lotów filmami w ten komediowy deseń będą produkcje takie jak np. "Dzikie historie" czy też "Grand Budapest Hotel", nawet komiksowy "Deadpool". Te po prostu zbyt wysoko ocenione przez Ciebie filmidła, to zwykłe i klasyczne "odmóżdżacze" i tyle w temacie ode mnie...:-( P.S. miło być w wieku 35 lat nazywanym "gimbusem", dziękuje...:-)

HeadHoper4Warsaw

P.S. co do filmów animowanych i też nieco komediowych bardziej, to już lepszy będzie "Krudowie" czy też taki "Minionki"...:P

ocenił(a) film na 4
HeadHoper4Warsaw

Widzisz, jak chcesz to potrafisz się sensowie wypowiedzieć. Kurdowie podobali mi się, mają ode mnie 8, na Deadpoolu byłam w kinie i uważam że jest mega, ma 9. A nie wykluczone, że podniose mu ocene na 10, zobaczymy jak często będę do niego wracać. Dzikie historie czekają od dłuższego czasu na obejrzenie i jestem bardzo ciekawa tego filmu. Mówisz o moich ocenionych fimach że to odmóżdżacze. Wiesz, fajnie się zwyczajnie szczerze pośmiać nawet na odmóżdżaczu. Jak coś bawi to jest złe tylko dlatego że nie ma większego przesłania czy jest zrobione w prosty sposób? Moim zdaniem nie. Każdy gust ma inny i tyle. Kryptonim U.N.C.L.E. mnie po prostu nie zachwycił. Oglądałam go już jakiś czas temu i szczerze to go ledwo co pamiętam. Niczym się nie wybił ponad przeciętność i kojarze że miał trochę nieścisłości choć ciężko byłoby mi teraz wymienić konkrety, musiałabym obejrzeć jeszcze raz a na to się nie zanosi.

Katatonika

Poczucie humoru raz, kapitalna muza dwa, co za tym idzie, film ma po prostu klimat...:-)

HeadHoper4Warsaw

Eeeee umiesz liczyć! Bravo!

dzyniu88

Chłopie przy takich ocenach jak Twoje, to nie dziwie się, że nie zachwycił Cię, słów mi brak...:O

HeadHoper4Warsaw

Tooooooobie brak słów???!??!?!?!?!??!?!?!?!? Mistrzuniooooowi ?!?!??!?!??!?! Nie kurrrr wierzę!

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. dzyniu88 pisze, że Krymptonim U. N. C. L. E jej nie porwał... A ty zamiast odpowiedzieć konkretnie to wchodzisz na jej profil i lachasz z innych filmów, które oceniła.. Normalnie to było epickie

ocenił(a) film na 8
Gladiator1000

Aaa wróć to była katatonika

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

Jeśli dajesz filmom maksymalnie 5/10, to znaczy że ty w ogóle filmów oglądać nie lubisz.
A Kryptonim U.N.C.L.E. jest świetny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones