PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583309}

Kryptonim U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.
7,2 115 821
ocen
7,2 10 1 115821
6,3 36
ocen krytyków
Kryptonim U.N.C.L.E.
powrót do forum filmu Kryptonim U.N.C.L.E.

... zarządzanej przez Włochów. Splendido!
Jako samozwańczy Italianista muszę przyznać, że to wspaniały pomysł na zawiązanie akcji!
Film świetny, z małym zastrzeżeniem: zdecydowanie zbyt wiele uwagi poświęcono na utarczki głównych bohaterów (całkiem urokliwie) przez co cała reszta (w tym kreowanie tempa i prowadzenie całej intrygi) cierpi.
Mimo wszystko jestem na tak, bawiłem się przednio (nie tylko ja - siedząca przede mną para w średnim wieku wyszła z olbrzymim uśmiechem na ustach)!

Anticitizen One

Ja chętnie obejrzę film , a po takim komentarzu aż rwę się do kina. Myślę , że na zwieńczenie wakacji taki film z humorem i dawką z historii zrobi bardzo dobrze i mnie i wielu innym osobom.

Anticitizen One

Przepraszam, że się czepiam (jako zupełnie nie samozwańczy i nie italista), ale te pęczki filmów o włoskiej mafii wyciągającej macki na cały świat to pikuś?

ocenił(a) film na 7
Tataaleksandrykatarzyny

To zupełnie inna jakość! (poza tym nie znam jakiejkolwiek innej tajnej, włoskiej organizacji pragnącej zniszczenia świata! : )

ocenił(a) film na 8
Anticitizen One

Ale to byli naziści! Oni nie są włoską tajną organizacją, tylko niemiecko-argentyńską! Włosi tylko do niej należeli, a nie rządzili nią. Zresztą film nie kontynuuje tego wątku. Czyżby druga część miała opowiadać o walce WUJKA z nazistami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones