PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260505}

Książę Persji: Piaski czasu

Prince of Persia: The Sands of Time
6,9 159 651
ocen
6,9 10 1 159651
5,1 14
ocen krytyków
Książę Persji: Piaski czasu
powrót do forum filmu Książę Persji: Piaski czasu

Film ma całkiem przyzwoitą fabułę, dobre sceny akcji i niezłe aktorstwo. Do tego fajne zdjęcia i bohaterów, których los nie jest do końca obojętny dla widza. Jasne są gdzieniegdzie głupoty, ale to nic co bardzo psułoby seans. Absolutnie nie rozumiem ciśnienia, że film nie ma takiej fabuły jak gra. Nie musi mieć... Ważne, że chociaż trochę zachował ducha gry.

ocenił(a) film na 4
_Zero_

Grałeś kiedyś w jakakolwiek część PoP-a, że wypisujesz takie bzdury? A zapomniałem, od 2007 wszyscy grają w Assassin's Creed...

ferdek360

A co to ma do rzeczy? Film nie musi być taki jak gry. No ale dla Twojej satysfakcji powiem Ci, że grałem we wszystkie PoPy oprócz zapomnianych piasków. Jakiś problem?

ocenił(a) film na 4
_Zero_

Zbyt bardzo lubię trylogię Prince of Persia aby dobrze się wypowiedzieć o tym filmie, gdybym nie był fanem to ten film byłby nawet niezły, rozumiem że nie mogą zrobić filmu o bieganiu po ścianach, ale mieli kawał wyśmienitej fabuły, bohaterów, lokacji... a wyszło jak wyszło, Książę z adopcji, Wezyr bratem Sharamana i do tego wszystkiego jakaś księżniczka strzegąca klepsydry. Następnie, skoro stylizowali Księcia na wygląd z Duszy Wojownika (co i tak im nie do końca wyszło) to dlaczego ma taki biedny oręż? No bez jaj ale te mieczyki wyglądają jakby szybko szybko wykombinowali coś na potrzeby filmu bo ktoś zapomniał się tym zająć. Następna sprawa to piaskowe wzory na ręce którą trzyma sztylet podczas cofania czasu, zerżnięte z Dwóch Tronów, tylko że tam zyskał taką rękę w innych okolicznościach i nie ma ona nic wspólnego z tym co przedstawili w filmie...

ferdek360

No widzisz, a ja mam zupełnie inne podejście do adaptacji. Dla mnie film nie musi mieć wiele wspólnego z fabułą z gier na których jest oparty. Wystarczą mi małe nawiązania i tyle.

ocenił(a) film na 4
_Zero_

Gdyby zrobili ten film w stylu "ot, co Książę robił na majówce" to czemu by nie, może by przeszło, a;e w tych okolicznościach to ja dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones