PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458789}

Księżna

The Duchess
7,4 88 424
oceny
7,4 10 1 88424
6,4 16
ocen krytyków
Księżna
powrót do forum filmu Księżna

Fiennes!

ocenił(a) film na 8

Ten film to popis Ralpha Fiennesa. Rola Ksiecia genialna! Nie mozna przegapic :).

ocenił(a) film na 7
Sito

zgadzam się. Dopiero niedawno obejrzałam film i muszę przyznać, że rola Księcia jest zdecydowanie najlepsza. Popis wielkich umiejętności Ralpha. Gdy pojawia się na ekranie, reszta schodzi na drugi plan, nawet te piękne kostiumy, o których tyle się mówi. Genialna rola.

ocenił(a) film na 9
Lady_Joy

Ja także jestem pod wrażeniem gry Ralpha Finnesa. Postać księcia w jego wykonaniu przedstawiona jest znakomicie. Szczególnie kunsztownie(moim zdaniwm)zagrane są te momenty , w których z zimnej osobowości Williama wydostją się emocję .I nie chodzi mi o takie jak gniew lecz delikatniejsze, trudniejsze do odegrania jak choćby ta scena , w której książę chce się pogodzić z G.

ocenił(a) film na 7
hiacynt315

ta scena jest wg mnie faktycznie jedną z najlepszych w filmie

ocenił(a) film na 5
Lady_Joy

To prawda, Fiennes zgarnął cały film i na dodatek parząc na niego miałam ochotę poradzić, żeby wreszcie przełożył Georginę przez kolano :D

pinks

A ja miałam ochotę go udusić ;) Fiennes zagrał nieźle, co nie znaczy że jego postać wzbudzała sympatię.

ocenił(a) film na 9
justine1992

Książę zwracał uwagę- był zimny, wyrachowany, pozbawiony uczuć. Brawa dla Fiennesa :)

Sito

Właściwie każdy film z Fiennesem to jego popis ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones