Księstwo

2011 1 godz. 55 min.
6,2 1 723
oceny
6,2 10 1723
1 298
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"type":"film","id":601503,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ksi%C4%99stwo-2011-601503/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Księstwo
  • Jimmy ocenił(a) ten film na: 8

Właśnie obejrzałem na dwójce. W zalewie rozmaitego chłamu i debilnych komedyjek, ten film to prawdziwa perła!

• Jimmy Dokładnie, ten film pokazuje, że w Polsce nadal można robić dobre filmy:)

• kaktusno44 ocenił(a) ten film na: 8

Jimmy Film pozbawiony praktycznie znanych twarzy, co mu wcale nie zaszkodziło a wręcz na tym zyskał. Historia wciągająca i ciekawie pokazana.

• esoxlucius ocenił(a) ten film na: 10

Jimmy dokładnie to samo pomyślałem i tak samo się poczułem po seansie MIAZGA I POTĘGA, tylko czemu taka niska ocena...żal

• esoxlucius Nie wiem co tam było takiego miazgowatego każdy wie jak wyglądała polska wieś a ten film był przerysowany bo mimo że były po PRLowiskie piekła to tym ludziom często udało się wyjechać za granicę jak nie mieli perspektyw więc on nie musiał siedzieć w tej wsi. Teraz to już nawet Ukraińców muszą ściągać do prac u rolników bo nie ma kto robić.

Tak więc z tą potęgą pokazania kartofla to bym nie przesadzał, owszem film interesujący ale pokazujący ludzi tam jako bandę upośledzonych kretynów no takie miałem odczucie.

• Jimmy Zgadzam się, bardzo dobre polskie kino i bez tych tefałenowskich ryjów i innych serialowych plastików.