PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 790
ocen
6,8 10 1 27790
4,8 5
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy

Obejrzałam ten film jeden raz. Przyznam szczerze, że na początku (samym) jest trochę przeciętnie miejscami nudnawo ale nie ma takich filmów , że leci kila minut i od razu tyle się dzieje.Film musi nam pokazać jakąś fabułę i nas wkręcić stopniowo. Halle Berry mnie nie zawiodła. Wydawała się taka sympatyczna, dobra, przyjazna, wzruszona śmiercią koleżanki (Grace) nic nie wskazywało jak jest naprawdę. Zastanawia mnie to , że jej koleżanka (Grace) oceniała (i nękała) ją nie widząc tego co się działo w domu Roweny gdy była mała a facet matki się do niej dobierał (pewnie nie po raz pierwszy).Widziała tylko jak zakopywała z mamą zwłoki a przecież nie znała przyczyny nawet przez tyle lat nie spytała się co się wydarzyło przed śmiercią tego faceta. Nie była z niej dobra koleżanka (przyjaciółka) i uważam , że częściowo jej winna temu co jej się stało (nie po rozmawiała z Roweną tylko ją osądzała i nękała nie znając całej prawdy tylko jej nic nie znaczący urywek ). Rowenie po tragicznym przeżyciu z dzieciństwa trochę się pomieszało wszystko i by chronić siebie i matkę chorą zabiła Grace. Opracowując od razu plan by nie wydało się , że to ona. Przez dużą część filmu myślałam , że mordercą jest Harrison Hill miał motyw- niesforna ciężarna kochanka , która zagraża jego małżeństwu i fortunie. A tak naprawdę nie był niczemu winny (nie biorąc pod uwagę licznych romansów). Miles Haley to jakiś psychopata ma obsesję na punkcie Roweny (robi sobie ołtarzyki z nią , podaje się za adex'a i innych i jeszcze te zdjęcia w komputerze przedstawiające jego sex z Grace ).Dobrze wiedział , że Rowena nigdy nawet na niego by nie spojrzała.Nie uważam Roweny za złą osobę była by dobra gdyby nie uraz z dzieciństwa który mimo mijających lat nadal ją prześladował. Dla mnie film rewelacyjny i z dobrym przekazem Każdy ma dwie twarze- tą którą widać i tą prawdziwą. Każdy z nas tak naprawdę jest kimś innym (obcym).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones