PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 784
oceny
6,8 10 1 27784
4,8 5
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy

Film przez 1,5 h ciągnie się jak flaki z olejem..żadnej akcji,dopóki nie widzimy pokoju Milesa i nagle wszystkie podejrzenia spadają na niego,a jakieś 20 minut później okazuje się,że to jednak nie psychol zabił Grace,ale jej ''najlepsza przyjaciółka''-główna bohaterka i tutaj każdy robi wielkie WOW,szacun za taką końcówkę,wryło mnie w fotel. ...serio? Od początku podejrzewałam,że to Rowena zabiła Grace..ten chłodny stosunek między nimi już na początku dał wskazówkę,że główna bohaterka wcale jej sympatią nie darzy..a później za każdym razem,gdy już widz miał podejrzanego,pojawiały się scenki z dzieciństwa Row...tylko Grace była powiązana z jej dzieciństwem..scena z psychicznie chorą matką w szpitalu..poza tym nudna fabuła musiała być wynagrodzona ''zaskakującym'' zakończeniem i voila. Tylko gra Giovanniego ratuje ten film,no i facet w oknie na końcu,który ukazuje,że z błędnego koła nie ma ucieczki.. to tyle

ocenił(a) film na 4
Resire

Mam takie same odczucia, nie rozumiem ehów i ahów nad tym filmem, wielu daje 9, 10 ...

ocenił(a) film na 1
ari78

Racja ten film to zwykłe nudne góowno i nawet zakończenie przyprawia mnie o mdłości. Totalna strata czasu.

Resire

No dobra, ale dalej nie wiemy kto był...
ojcem nienarodzonego dziecka Grace.
Hill? Cameron? Czy może Miles?
Bo z pewnością odrzucam Rowenę i Josie.
Tak czy siak ja stawiam na Tolka Banana.
A Wy?

ocenił(a) film na 5
Shadow_dawnego_ggggggg

To było niepokalane poczęcie z wilczej jagody.

Mehoweck

2 lata czekałem na odpowiedz...

ocenił(a) film na 5
Shadow_dawnego_ggggggg

I się doczekałeś

Mehoweck

Przynajmniej na mnie nie trzeba było czekac dwa lata, bo odpowiedziałem po 11 minutach.

ocenił(a) film na 5
Shadow_dawnego_ggggggg

Akurat nie czekałem na tę odpowiedź ale ok niech ci będzie

Mehoweck

Choć ci powiem, że jeden taki uprzedził Cię o 8 miesięcy i popatrz na co postawił:
https://www.filmweb.pl/film/Kto%C5%9B+ca%C5%82kiem+obcy-2007-229424/discussion/K upy+si%C4%99+nie+trzyma,2723676

ocenił(a) film na 5
Shadow_dawnego_ggggggg

Ten komentarz o bananie to już zupełnie brzmi jak próba gejowskiego filtru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones