PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864905}

Ktoś jest w twoim domu

There's Someone Inside Your House
4,2 4 173
oceny
4,2 10 1 4173
Ktoś jest w twoim domu
powrót do forum filmu Ktoś jest w twoim domu

nie mam nic przeciwko LGBT, mam nawet przyjaciół z tego towarzystwa

lecz w tym mam wrażenie że netflix odhaczał w stylu;
ucieśniony gej? jest
dziewczyna która czuje się transem? jest
super róbta film...
a na sam film pomysłów zabrakło

nużące postacie którym w ogóle się nie kibicuje bo są tacy jednowymiarowi nudni
że aż boli, dziury logiczne co chwilę, dialogi pisane na kolanie.
2/10

SWoland

Nie chcę produkować się na nowo dla tego homofobicznego komentarza (widać, można mieć znajomych nie hetero i nadal być homofobem) więc przekleję wypowiedź innej osoby, która trafnie to ujęła:

"Ale ty wiesz o tym, że w tym filmie osoba, która była homoseksualna nie była lubiana, nie z powodu orientacji seksualnej, a z powodu osobowości i wywyższania się? Przecież tam jasno jest scena, gdzie mówią, że ludzie mu klaszczą, gdy zdobędzie punkty na meczu, bo jest gejem, a za plecami nikt go nie lubi, bo jest snobem? Czyli co tu z propagandy, skoro nikt wcale nie uwielbiał tego geja?"

ocenił(a) film na 2
Vindemi

jestem ostatnią osobą którą można nazwać homofobem... można promować solidarność z LGBT inaczej niż tylko wklejanie tych samych stereotypów do każdego filmu, i ja tu się wyśmiewam z Netflixa a nie z LGBT bo przedstawia ich karykaturalnie i na siłę.. Więc masz rację, nie produkuj się skoro nie zrozumiałeś.

ocenił(a) film na 3
SWoland

Tylko LGBT odhaczyli ?
No a związek czarno-biały to już się nie liczy ? Przecież to również
flagowy popis netflixa.
A wprowadzenie obojnaka to chyba novum. Chyba teraz tak będzie :)

ocenił(a) film na 2
de_Franco

ja bym jeszcze to zrozumiał gdyby to nie było pozerstwo w stylu "paczcie jacy jesteśmy postępowi.." , a tak to jest groteska i tekturowe postacie, w Hiacyncie to wygląda spoko, może dlatego że lepsi aktorzy i fabuła, ale tu porażka...

ocenił(a) film na 2
SWoland

Dobrze że masz obsesję na punkcie ludzi nieheteronormatywnych a nie na przykład na gluten, bo w tym filmie główna role grała farma kukurydzy. swoją drogą - w Afganistanie i innych krajach o podobnym poziomie ciemnoty zakazane jest publikowanie wizerunków kobiet, ciekawe czy na tamtejszych filmwebach tez dostają podobnej furii jak zobaczą kobietę na ekranie.

ocenił(a) film na 2
Mehoweck

nie mam ogólnie obsesji, gdyby film był dobry to tego pozerstwa w ogóle bym nie zauważył

użytkownik usunięty
SWoland

Uważaj, bo zaraz poleci kupeczka idpolowcom z Warszawki, że krytykujesz płaskie stereotypowe postacie i woke propagandę, aby się przypodobać podobnym z ameryczki

ocenił(a) film na 2

raczej na odwrót skoro to ameryczka serwuje nam takie pozerskie wyroby:)

użytkownik usunięty
SWoland

woke propaganda, aby się przypodobać sojowcom z ameryczki. Ty jesteś spoko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones