PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33413}
6,1 15 513
ocen
6,1 10 1 15513
Kto pierwszy, ten lepszy
powrót do forum filmu Kto pierwszy, ten lepszy!

fatalny film

użytkownik usunięty

typowy amerykański z oczywistym zakończeniem, w dodatku monotonny i nudny, poczucie humoru w filmie na niskim poziomie i w ogóle rzadko która scena śmieszyła... NIE POLECAM

zgadzam się prawie w zupełności, bo wg mnie nie ma czegoś takiego jak typowy amerykański film, oglądając ten film miałam ochotę og wyłączyć po kilkunastu miniutach, jednak zmusiłam się żeby zobaczyć do końca. nie polecam, strata czasu, bardzo dziwny i nie smieszny humor jest w tym filmie....

ocenił(a) film na 7
klaudia_nascimento

Dobrze że Cię nie posłuchałem. Film bardzo fajny i przyjemny. Liz Hurley jak zwykle rewelacyjna.
[SPOJLER]
I co to znaczy "z oczywistym zakończeniem"? Filmy kończą się na dwa sposoby - albo dobrze albo źle. No a jeśli ktoś potrafi przewidzieć, że nieprzestawiony zegarek grubasa będzie kluczem do sukcesu albo sposób namierzenia gościa na zatłoczonych trybunach, to lepiej niech nie ogląda filmów, tylko zatrudni się jako wróżka :)
Ja w każdym razie polecam ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones