PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93757}
6,7 5 484
oceny
6,7 10 1 5484
Kto pod kim dołki kopie...
powrót do forum filmu Kto pod kim dołki kopie...

... i mogę tylko powiedzieć, że tak dobrego filmu familijnego od dawna nie oglądałam. Świetne połączenie wątków a już zaskoczyły mnie powiązania miedzy Zero a Stanleyem, poza tym wątek skrzyni, Kate Burlow, pulpy (absolutny hit!) itp. Bardzo dobra rola Shii, chętnie obejrzę więcej filmów z jego udziałem. Naprawdę gorąco polecam na rodzinne - i nie tylko - wieczory... :-)

ocenił(a) film na 8
Ewi

Mnie też się podobał :] Familijny film z pomysłem. Świetną historię do tego wszystkiego ułożyli. Na początku wszystko się plącze, ale jak już się załapie o co mniej więcej chodzi w tych wszystkich historiach to naprawdę wciąga! Tylko polecić na jakie niedzielne po południe :P i nie tylko

użytkownik usunięty
Ewi

no właśnie, a ja nie widziałam początku i trochę się poczułam zdezorientowana... :((

Ewi

popieram: świetne! Nie infantylne, wciągające, a ja uwielbiam, gdy wszystkie wątki w filmie łączą się w jeden. Do tego wspaniale zagrane i w idealnym stopniu "niedorzeczne". A myślałam, że szykuje się kolejna głupawa komedyjka...

ocenił(a) film na 4
joko101

Mnie ten film nie zaciekawił 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones