PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808302}

Kuba Guzik

Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer
5,7 1 141
ocen
5,7 10 1 1141
Kuba Guzik
powrót do forum filmu Kuba Guzik

szkoda, że nie pokazali momentu porodu :D

ocenił(a) film na 7
barney23

Zgadzam się :-D To jest dość intrygujące ;-)

ocenił(a) film na 7
dolciaidolcia

W sumie równie intrygujące jest pytanie - kim jest ojciec ;p

ocenił(a) film na 7
barney23

My z przyjaciółką mamy dwa typy: albo Łukasz (te czułe słówka którymi ją obdarowywał, że aż sama chciałam być na miejscu Emmy :-D), albo jednak któryś smok skorzystał z zamieszania no i.... Stało się ;-) Ale przyznam, że kiedy Molly wyjechała zza Emmy to moje "Awww" usłyszało chyba pół kina ;-)

ocenił(a) film na 7
dolciaidolcia

W sumie ja stawiam na robotę Łukasza - on te "przeglądy" robił bardzo skrupulatnie ;p
a co do Twojego "Awww" to wiem, że ze mną na seansie nie byłaś bo bym zapamiętał awwwowanie ;pp

ocenił(a) film na 7
barney23

Coś w tym jest ;-) Tylko kurde, w ogóle do niego nie podobna. Bardziej wdała się w matkę :-P Natomiast co do porodu, to wg. książki, Molly pojawiła się w tendrze Emmy. Ale nie pisali niestety nic o życiu płodowym, małej Lokomotywy :-(
W 2020 roku ma być druga część. Może znowu zrobią coś tak sweetasznego, że znowu zrobię Awww, i wtedy może usłyszysz :-D

ocenił(a) film na 7
dolciaidolcia

Powinni zrobić 50 twarzy Emmy ;p to byłaby trzecia część tej historii z perspektywy Emmy i jej wyuzdanego życia erotycznego ;p
To następnym razem jak będziesz robić Awww to rób głośniej bo ja zawsze z tyłu siedzę ;p

ocenił(a) film na 7
barney23

W wersji tak książkowej jak filmowej! :-D Czytała bym i oglądała, więc tak. Podoba mi się ten pomysł ;-)
Dobra, następnym razem będę Awować głośniej ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones