PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527347}

Kubuś i przyjaciele

Winnie the Pooh
7,3 18 557
ocen
7,3 10 1 18557
7,8 4
oceny krytyków
Kubuś i przyjaciele
powrót do forum filmu Kubuś i przyjaciele

Chyba raz obejrzałem ten film i był to moim zdaniem o jeden raz za dużo. Właśnie tak odebrałem ten film: kabaretowe prze-parafrazowanie jednej z najlepszych produkcji Disneya, jaką był film Niezwykła przygoda Kubusia Puchatka. Tym razem twórcom ewidentnie zabrakło pomysłu na fabułę. Powtórka z rozrywki, tylko tym razem w znacznie gorszym wydaniu... Znowu szukają Krzysia i znowu mają wymyślonego potwora. Był Skałozaur, to teraz wymyślili jakiegoś Bendezara. I jeszcze, jakby tego było mało, GŁOS KRZYSIA W TYM FILMIE TO JEDNA, WIELKA PORAŻKA! Powiedziałbym, rodem z tych beznadziejnych dobranocek w 3D z Tosią i zwierzętami. Od dziecka człowiek przyzwyczaił się do tych samych, wspaniałych, niezmiennych głosów, a tu nagle walnęli mu coś takiego. Z niecierpliwością czekałem na jakiś nowy film o Kubusiu Puchatku, tym razem niestety jestem raczej rozczarowany...

GPS_Grzegorz

Od dziecka uwielbiam Kubusia, ale tym razem przez cały film miałam wrażenie, że "coś nie gra". Jedynym pocieszeniem był aksamitny głos wspaniałego narratora, brawo dla pana Tadeusza Sznuka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones