PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502383}
7,2 2 598
ocen
7,2 10 1 2598
Kuchnia polska
powrót do forum filmu Kuchnia polska

Celny obraz powojnia.

ocenił(a) film na 7

Wcale się nie dziwię, że "Kuchnię..." tak rzadko się puszcza w tv,a panceni i klosy idą na okrągło. To jest film o ojcach i matkach resortowych dzieci. Michnik chyba nie oglądał "Kuchni...", on woli "Pokłosie". Swoją drogą tytuł tego filmu winien brzmieć "Kuchnia radziecko-polska".

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Pokłosie jest też dobrym filmem i prawdziwym jak Kuchnia polska.

ocenił(a) film na 7
felicytas

Nie napisałem, że "Pokłosie" jest złym filmem i nieprawdziwym. Chodziło mi o odwoływanie się do innej, młodej zresztą, tradycji.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Zgadzam się, szczególnie co do tytułu. I jak ja mam lubić ten naród ?

ocenił(a) film na 7
chemas

Narodu się ani nie lubi, ani lubi. Należysz do tej wspólnoty na dobre i na złe lub nie.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Nie mówię o swoim narodzie, jakbym mógł nie lubić. Nie lubię ruskiego narodu

Krzypur

Rzadko się puszcza w tv???... Bez żartów, już kto jak kto, ale Bromski narzekać na pewno nie ma powodu, a ten tytuł też całkiem często widuję przeglądając programy stacji telewizyjnych.
Dziś np. Stopklatka emituje go o 20.00.

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Dzisiaj w Stopklatce o 4 nad ranem a więc kolejny raz w ciągu pół roku w tej samej stacji, być może i leciał wcześniej
i zapewne w jakiejś innej stacji też go puszczali - można zaryzykować stwierdzenie, że w miarę często leci ten film
i wcale się nie dziwię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones