PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619561}

Kula w łeb

Bullet to the Head
5,8 15 930
ocen
5,8 10 1 15930
4,8 4
oceny krytyków
Kula w łeb
powrót do forum filmu Kula w łeb
SzSlayer77

śmieszą mnie komentarze nie poparte żadnymi argumentami i osoby które oceniają film albo 1/10 albo 10/10 :)

bartii93

argument jest jeden zobacz film - dla mnie dno totalne sztuczny i te oblatane teksty sztywni aktorzy - DNO!!!!!

ocenił(a) film na 6
SzSlayer77

O to już więcej argumentów :)
A tak na poważnie to zaprzeczasz tą oceną sam sobie. Wystarczy wejść na Twoje starsze ''oglądane'', a tam proszę ... ''Pojutrze'' 7/10, ''2012'' aż na 9/10!, ''Strzelec'' na 9/10?, i może jeszcze tylko jeden, ale jest ich przecież więcej, np. ''Transporter'' na 8/10 o zgrozo.
No, ale film ze Sly, chociaż wiem, że jest dosyć schematyczny, a już na pewno żadna to ambitna produkcja, jest według Ciebie totalnym dnem.
To całkiem niezła rozrywka, nawiązująca do kina akcji końca lat 80-tych i początku 90-tych. No, ale nie obfituje w efekty i to wystarczy.
Szkoda sobie strzępić język.

djrav77

każdy ma swój gust i wie jaki film mu sie podoba a jaki nie!!!I po to jest ta strona żeby dawać swoje recenzje, nie każe się nimi sugerować, ale ja często je czytam i dużo mi dają w wyborze jaki film zobaczyć!!! I tyle na ten temat.

SzSlayer77

co ty masz miedzy uszami? androny z ambony.

SzSlayer77

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones