PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619561}

Kula w łeb

Bullet to the Head
5,8 15 930
ocen
5,8 10 1 15930
4,8 4
oceny krytyków
Kula w łeb
powrót do forum filmu Kula w łeb

Film Klasy B dlatego pokazała się Weronika Rosati z niej taka aktorka jak ze mnie astronauta !!

ocenił(a) film na 6
anubis2342

Nie rozumiem skąd ta zawiść. Wyjechała do USA. Zagrała krótką scenę z pewną ikoną filmu. Dostała za to trochę kaski. Fajna przygoda IMHO a tu tylko krytyka.

filozof71

Bo ktoś musi krytykować a ktoś chwalić

ocenił(a) film na 6
anubis2342

Takie zachowania są charakterystyczne dla osób z kompleksami. Ja tego specjalnie nie chwalę, rażą mnie jednak takie komentarze i to w oddzielnym wątku. Mogłeś się gdzieś dopisać.

filozof71

Ty co psycholog???? Uważam że jest denna.Dla mnie to żadna aktorka !Tyle w tym temacie !

ocenił(a) film na 5
anubis2342

ja tylko napomkne , że gdyby nie tatuś to by nawet tej roli prostytutki nie zagrała , a zazdrościć nie ma czego:)

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Popieram w 100% :)

ocenił(a) film na 6
anubis2342

Żałosne pajace. Siedzicie w domu walicie gruchę a Ameryki na oczy nie widzieliście. Za to krytykować komuś komu się udało łatwo bo ma się klawiaturę.

filozof71

Puknij się w pusty łeb !!!!!Wiesz gdzie mam amerykę centralnie w dupie !!!!!!!!!!!Pewnie jesteś jednym z tych zboków co pokój ma obklejony plakatami swojej gwiazdeczki i cały dzień na ręcznym !!!!!!Głupie sugestie pozostaw sobie czopie !!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
filozof71

PAJACE , to wytłumacz lepiej co gwiazda rosati robi w tym filmie ? na co ona tam potrzebna ? i co jej się udało? gdyby grała tyle czasu co buzek ze stathamem to można byłoby powiedzieć że jej się coś udało , kula w łeb sama w sobie jest naprawde cienka a co dopiero rola statysty czyli rosati:)

FRANK_MARTIN_FILMWEB

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

anubis2342

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones