PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94}

Kula

Sphere
6,7 37 062
oceny
6,7 10 1 37062
6,0 5
ocen krytyków
Kula
powrót do forum filmu Kula

Tak jak w temacie, moi drodzy, jakieś podobne filmy ?

ocenił(a) film na 8
vv0ytekk

A jaki element ma być wspólny? Jeżeli tajemnica to polecam: Ukryty wymiar, Coś, Cube, Pandorum

ocenił(a) film na 7
steal88

No generalnie w podobnym klimacie - filmy, które wymieniłeś świetne, ale niestety, wszystkie już oglądałem ;)

ocenił(a) film na 8
vv0ytekk

Sprawdziłem, że nie widziałeś Existenz i Europa Report. Z innych propozycji, może ktoś inny będzie zainteresowany: Sunshine (2007), Trzynaste piętro, Moon
Wypróbuj serwis tastekid.com - wyszukiwarka na podstawie danego tytułu proponuje podobne filmy.

ocenił(a) film na 7
steal88

Dzięki!!! Na pewno zajrzę, a widzę już, że ta stronka bardzo ciekawa :) Właśnie Eksistenz udało mi się załatwić - ale Europy Report nie widzę jakoś w sieci hmm...

vv0ytekk

http://www.filmweb.pl/Otchlan
ale pewnie widziałeś.

ocenił(a) film na 8
steal88

Serwis faktycznie ciekawy.

ocenił(a) film na 9
steal88

Wow ! Mega stronka ta tastekid.com ! Jak to się stało, że taki maniak filmów jak ja nigdy o niej nie słyszał ? Zaledwie sprawdziłem 2 tytuły i jestem pod wrażeniem ! Wielkie dzięki za linka ! Zapowiada się, że będę z niej korzystał bardzo często :)

ocenił(a) film na 7
steal88

Obecnie adres strony to: tastedive.com

ocenił(a) film na 6
vv0ytekk

Kula to remake głębi...

ocenił(a) film na 6
Brudny_Hary

Sorki, otchłani z edem harisem.

Brudny_Hary

Że jak? ;-)
Na pewno widziałeś oba te filmy?

ocenił(a) film na 8
vv0ytekk

jesli elementem wspolnym ma byc groza i nieznane to szukaj hororów sci fi z ktorych kilka tytulow ci podaję: Leviathan, Moontrap, Star Crystal, Lifeforce, Nightflyers, Dark Side of the Moon, Night Skies, Plaquers, Iron Sky i inne

ocenił(a) film na 6
vv0ytekk

1.Mroczne miasto (1998)
2.Gattaca - Szok przyszłości (1997)
3.Dystrykt 9 (2009)
4.Głębia(1989)
5.Moon (2009)
6.Linia życia (1990)

Kolejność nie przypadkowa choć wg mnie wszystkie pozycje warte uwagi.

ocenił(a) film na 7
harris

Dobre filmy kolego - wszystkie oglądałem ;)

ocenił(a) film na 8
vv0ytekk

Mnie się skojarzyło 'Dotknięcie Meduzy' z 1978 i podejrzewam, że 'Prometeusz' może mieć coś wspólnego.

TangoAndWaltz

Mi za to przychodzi do głowy film Virus. Co prawda taka tandeta kina, ale jednak ma wątek wspólny.

ponczi88

Nie "mi" tylko "mnie" na litość boską...

ocenił(a) film na 5
vv0ytekk

Wiem, że to było wieki temu, ale może "Solaris" (w sumie baaardzo podobny do "Kuli") https://www.filmweb.pl/Solaris
A książka "Solaris" to majstersztyk...

vv0ytekk

Odyseja kosmiczna

Dakar0202

Szczelina oraz Deep Star Six

vv0ytekk

Przeznaczenie (2014)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones