PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675869}

Kundo: Czas zemsty

Goon-do: Min-ran-eui Si-dae
6,6 684
oceny
6,6 10 1 684
Kundo: Czas zemsty
powrót do forum filmu Kundo: Czas zemsty

Westernowo

ocenił(a) film na 7

Westernowa muzyka w tle psuje cały klimat filmu, reżyser chyba chciał coś zrobić na klimat Tarantinowskich filmów. Obsada cacuszko (dlatego 7 a nie 6), a film się dłużył, powtarzały się sceny. Raz zobaczyć i koniec.

ocenił(a) film na 7
moudmargolcia

Faktycznie nieco z tą muzyką przesadzili (momentami przypominała muzykę Morricone) , ale nie było tragedii, skojarzenia z Tarantino, a może nawet z Sergio Leone i spaghetti westernem też miałem. Cały scenariusz, choć umiejscowiony w realiach XIX-wiecznej Korei, jako żywo przypominał filmy typu "7 wspaniałych" oraz te opowiadające o ludowych powstaniach w Meksyku. Mnie się podobał, polecam.

ocenił(a) film na 7
jjarek_filmweb

Biedni Koreańczycy często sięgają po wzorce amerykańskie a swoje maja takie dobre ^^ cieszę się ze nie jestem osamotniona w moich skojarzaniach :P

ocenił(a) film na 9
moudmargolcia

proszę nie używać takich protekcjonalnych zwrotów jak: "biedni Koreańczycy", bo w takim razie my jesteśmy daleko w czarnej dupie. w zasadzie to jesteśmy ale Koreańczycy mają kinematografię jedną z lepszych na Świecie i mogą czerpać garściami z czego chcą, bo potrafią to robić i oby robili jak najwięcej. Howgh!
Kundo świetny film.

ocenił(a) film na 7
moudmargolcia

pierdzielenie o chopinie.. 7 to już chyba bardzo dobry film co nie? chyba, że stronki wam się porypały...!burki..

ocenił(a) film na 7
svenotke

Dla mnie 7 to nie bardzo dobry film, każdy ma swoja kwalifikacje przy ocenie filmów, jak na razie żyjemy w wolnym kraju i nie wszystko wszystkim musi sie podobać :P a komentowania tez trzeba sie nauczyć bo nawet negatywne myśli można przekazywać innym ale w kulturalny sposób jest przyjemniejsze :P

ocenił(a) film na 7
moudmargolcia

taaaa.. sczególnie jak jednocześnie się komuś "dopieprzy" w kulturalny sposób..

svenotke

ojejku, aleś zaszalał...

moudmargolcia

Raczej klimat starych spaghetti westernow, a nawet tych lepszych od Sergio Leone. Muzyka tez miejscami przypominala styl Ennio Morricone.
Tarantino raczej nie. Chyba ze miales na mysli "Sukiyaki Django"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones