PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 56 022
oceny
7,2 10 1 56022
6,7 10
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Po spotyka swojego Ojca i wyruszają do wioski w której mieszkają. Tam poznaje pandę Mei Mei. Mei Mei jest narzeczoną Po przez zaaranżowane małżeństwo.
I tylko tyle mogę powiedzieć: CO?!

PandaSylwia

Dość ciekawy, tylko czy będzie TiPo, bo jak nie to trochę szkoda, bo dwójka robiła trochę takie nadzieje, i jeśli Po ożeni się z tą Mei Mei, to z pewnością wielu fanów będzie rozczarowanych.

PandaSylwia

To o ojcu to fajne było. Dalej to rzygać sie chce

LordVader345

A jaszcze coś zapomniałam dodać.
Po będzie musiał wyszkolić całą wioskę do obrony przed niewyobrażalnym zagrożeniem. Stworzą paczkę Kung Fu Pandy do ataku! XD
Jeżeli chodzi o ta narzeczona dla niego, to można było się tego spodziewać, ponieważ w Chinach często tak robili w tamtych czasach.
Czy będzie TiPo?
Sama nie wiem, może nawet nie dojść do tego ślubu, ale nigdy nie wiadomo. Pozostaje nam tylko czekać.

PandaSylwia

A jakie to zagrożenie?

LordVader345

Jedno nadprzyrodzone, a drugie bliżej domu.
Czyli będzie dwóch wrogów i to będą najbardziej epiccy wrogowie w serii Kung Fu Panda.

PandaSylwia

Dziwne że nie mają żadnych wiadomości o filmie. Tak zwykle jest z animacjami. Ake czekam chociaż na teaser filmu.

LordVader345

Spodziewaj się Trailera za jakieś 2 miesiące.
Nie wiem dokładnie kiedy dadzą 1 Trailer, ale mniej, więcej dają go pół roku przed filmem.

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

Pandy kung fu ja pierdziele idą na to do kina :D

Martian12

Nio, Pandzia armia do ataku!!! :D
Chciałabym to zobaczyć jak Po trenuje całą wioskę do wielkiej bitwy.

PandaSylwia

Ja teŻ,!!!

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

No aaaa co do tego collectora co Kai się nazywa podooobno to ciekawe czy on też będzie miał jakąś armie i może w tym drugim epickim starciu chodziło o to że bliżej domu to może znaczy że Po musi trenować swoich braci kung fu co jak co ale to na serio jest epickie wyzwanie ciekawe,ciekawe :)

Martian12

A na tej stronie jest całe streszczenie:
http://pl.kungfupanda.wikia.com/wiki/Kung_Fu_Panda_3
Ciekawi mnie bardzo to:
Po ratował świat wiele razy, jednak nie przygotowało go to do najtrudniejszego zadania, pogodzenia swoich uczuć do dwóch ojców. Po spotka biologicznego ojca i wróci do miejsca urodzenia, jednak szybko zorientuje się, że tam nie pasuje.
Mhm... ciekawe co mu się najbardziej nie będzie podobało w tej wiosce.

użytkownik usunięty
PandaSylwia

Sugerowanie się wikipedią mija się z celem, bo zawsze wprowadza w błąd odnośnie fabuły nowych filmów. Tak więc nie napalaj się że wszystko co tam napisano to prawda.

Hej no, to ja zrobiłam edycje informacji o KFP3. Znalazłam te informacje z paru stron, więc to prawda. :D

Naszukałam się, ale te streszczenie jest oficjalne i na podstawie fabuły KFP3.

użytkownik usunięty
PandaSylwia

Taaaa, po sieci krążą zwiastuny które są nieprawdziwe, zaś do opisów dowalają wymyśloną fabułę z dupy wziętą. Jeden przetłumaczy, drugi przechwyci, trzeci wrzuci na filmweba, a czwarty robi z tego oficjalną informację - a to tylko plotki i spekulacje niczym nie poparte. Chcecie oficjalne informacje?

Jest jedna - data premiery. I to wszystko.

Jeżeli chodzi o Kung Fu Pandę wiki angielską, to wszystko jest prawdziwe, bo oni maja najwięcej informacji.
http://kungfupanda.wikia.com/wiki/Kung_Fu_Panda_3

http://collider.com/kung-fu-panda-3-synopsis-revealed-plus-synopses-for-the-mart ian-joy/

użytkownik usunięty
PandaSylwia

Długość newsa nie świadczy o tym że to są prawdziwe, oficjalne informacje. Na wikipedię każdy można dopisać swoje trzy grosze.

Ale faktycznie, zdradzono co nieco o fabule, oddaję honory. Pod poniższym linkiem są najświeższe, oficjalne informacje. I w sumie to tyle.

http://film.onet.pl/wiadomosci/kung-fu-panda-3-nowe-postacie-i-oficjalne-streszc zenie/2sf24e

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

Nawet fajnie że tak będzie

użytkownik usunięty
PandaSylwia

Oficjalne streszczenie fabuły Nick Cooke podał w artykule zamieszczonym w brytyjskim magazynie "Toy World”.

"Po kontynuuje swoją legendarną wędrówkę, na swojej drodze będzie musiał stawić czoła dwóm różniącym się od siebie, jednak równie ciężkim do przebrnięcia zdarzeniom (…) Po ratował świat wiele razy, jednak nie przygotowało go to do najtrudniejszego zadania, pogodzenia swoich uczuć do dwóch ojców – zarysowuje treść filmu Cooke. – Po spotka biologicznego ojca i wróci do miejsca urodzenia, jednak szybko zorientuje się, że tam nie pasuje. Pozna również Mei Mei, z którą kiedyś miał się ożenić. Głównym przeciwnikiem Po będzie Collector, zły duch, który ukradł moc wszystkim pokonanym mistrzom kung fu – dodaje."

Oficjalna informacja!

No tyle to ja wiem.
Jestem tylko ciekawa, czy Po teraz będzie się musiał ożenić z ta Mei Mei.

użytkownik usunięty
PandaSylwia

Wielce prawdopodobne że Po na końcu weźmie ślub i tym samym ładnie zamkną całą trylogię.
Happy End dla młodszych widzów być musi, jestem o tym przekonany na 99%.

A wiesz, ze seria "Kung Fu Panda" ma mieć aż 6 części?

użytkownik usunięty
PandaSylwia

Tak, słyszałem. Po premierze trzeciej części, cała reszta ma być sequelami. Jak dla mnie bezsens.

ocenił(a) film na 9

Sequelami?

użytkownik usunięty

No a wiadomo, może Po do 6 zmądrzeje. Hehe :P
Jest tez możliwość, że w którejś części (nie mówię już o 3 części) Po może uczyć swoje dzieci Kung Fu.
Mhm... ciekawe czy jego żoną będzie ta Mei Mei, a może ktoś inny.

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

Albo,Po zerwie z Mei Mei i się zwiąże z Tygryską

Chomik10

Ale przecież Mei Mei wcale nie musi się podobać Po. :P
Według opisu jest "zbyt chętna" do wszystkiego. Tyle o niej wiadomo. ;_;

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

No ale może być też tak, że Po się z nią ożeni, ale potem te uczucie do niej zgaśnie

Chomik10

Ale jest taka informacja: "Po spotka biologicznego ojca i wróci do miejsca urodzenia, jednak szybko zorientuje się, że tam nie pasuje.", czyli to może znaczyć, (Może, nie mówię, że na pewno) że Po nie lubi towarzystwa tej samej rasy, więc pewnie Mei Mei może aż tak bardzo nie będzie lubił.

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

Po nie jest "typowym Pandą" tak mi się wydaje i zresztą on nie pasuje do zwykłego wiejskiego życia, zwłaszcza na roli, jego świat to Kung Fu. I gdyby wybrał tę wioskę Pand, nie mógłby być Smoczym Wojownikiem, ponieważ zadaniem takiego wojownika jest ochrona Doliny Spokoju, a nie tylko Chin i on mimo wszystko, ale powinien trenować w Jadeitowym Pałacu, a nie się wylegiwać u swojego "nowego taty." Choć, co do ślubu to nie jestem teraz pewna, czy może Po nie ożeni się jednak z Mei Mei. Ze względu na te głosy, to jeśli np. Angelina zrezygnowała z pracy nad KFP 4, to trudno im by było znaleźć kogoś, kto jest równie sławny, co ona i kto chciałby podjąć współpracę. Słyszałam, że Angelina ma zamiar zająć się tylko produkowaniem, i graniem we własnych produkcjach. W dodatku KFP to jej drugi dubbing w jej karierze i może zgodziła się już tylko na trójkę, więc możliwe też, że w tej części Tygrysica równie dobrze mogłaby zginąć, chyba, że mają w zamian równie dobre zastępstwo, ale wszystko zobaczymy, równie dobrze jeśli KFP 3 nie wypali, to KFP 4 nie będzie.

Milena8082

Myślę, że jeżeli Chińczycy (W pewnym stopniu) się tym zajęli, to możliwe jest, że nie będzie tak źle.

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

eeeej Mads opuścił projekt J.K simmons będzie Collectorem jako jego zastępca

Martian12

Już o tym wiem, a Mads ma dobry głoś?

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

NO ale w sumie porównaj go z filmami jakimi grał Mads grozy kryminały on w takich filmach się specjalizuje a dzięki temu KFP 3 poszło by w ślady Harrego najpierw od lat 7 potem od 12 i poziom tego mroku tam wzrastał mimo tych zmian czekam na ten film i na Dubbing Polski Kaia tego ducha bo Shen miał zajebistego dubbingatora Krzysztofa Dracza czekam na oba te rzeczy bo nadal mnie KFP jara i zawsze będzie nawet jeśli w kinie będą same dzieciaki to i tak pójdę tak samo było na transformersach 4 dzieciaki były a dorośli nie byli zaskoczeni po za tym taka powaga w filmie Kung fu Panda 3 na pewno wzrośnie więc chyba nie będę jedynym a poza tym to nadal komedia kto z dorosłych nie chciał by obejrzeć komedii XD ?

Martian12

Myślę, że dorośli powinni chodzić na takie filmy. Dzieci, nie zawsze rozumieją przekaz takiej animacji, a jeżeli zrozumieją, to dopiero po latach.

Martian12

Myślę, że dorośli powinni chodzić na takie filmy, na pewno więcej z nich zrozumieją, niż dzieci. A dzieci jeśli w ogóle to dopiero po latach.

ocenił(a) film na 9
Martian12

czemu?

ocenił(a) film na 9
Chomik10

eeee powód z którego został on został odsunięty został usunięty w tekście pewnie jakieś tam problemy były...

ocenił(a) film na 9
Martian12

aha,dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones