PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 56 033
oceny
7,2 10 1 56033
6,7 10
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Dubbing ?

ocenił(a) film na 9

Ktoś oglądał już kfp 3 z dubbingiem ? jak tak to jak poszło ?

ocenił(a) film na 9
Martian12

Nieźle, Tygrysica miała chyba zbyt poważny głos (tak mi się zdawało), Kai miał bardzo dobrze dopasowany w ogóle to wszyscy mieli dobre głosy

ocenił(a) film na 9
Magiel99

Skoro tobie się podoba to jestem spokojny :)

ocenił(a) film na 9
Martian12

Nie podobało mi się tylko jak Po użył sformułowania sweet focia i później określił że jedna sytuacja wygląda "tak filmowo". Popsuło mi to klimat starożytnych (albo średniowiecznych?) Chin

ocenił(a) film na 7
Magiel99

Antycznych prędzej

Magiel99

A mi się wydaje, że akcja toczy się w okresie renesansu, albo później, w jednej z tych epok, gdzie skupiano się na rozwoju świata, a w KFP 2 o tych Starożytnych Chinach tak tylko wspomniano, żeby podkreślić z jak starego rodu wywodzi się Shen. Ale faktycznie z tymi określeniami typu "sweet focia," czy "tak filmowo" to przesadzili, bo akcja na pewno nie toczy się w czasach współczesnych, a filmy i fotografia przypadają na początek XX wieku.

ocenił(a) film na 10
Milena8082

Ale to tylko bajka... w bajkach czesto brak logiki xd I wedlug mnie akcja sie toczy w gdzies tak XVII- XVIII wieku :P Czemu? Przeczucie po prostu xd

Germanyball

No może też tak być, ale tu nie chodzi o brak logiki tym razem, ale o to, że twórcy stasznie starają się wplatać takie najnowsze sformułowania, jak przy robieniu tego portretu, niby nie robił tego telefonem, ale to kojarzyło się z robieniem sobie selfie, albo tej sweet foci np. z Mistrzem Jeżozwierzem. Dubbingu jeszcze nie widziałam, ale już w oryginale było podobnie. Po od pierwszej części strasznie zmienił się epokowo, w jedynce mógł żyć w antyku, renesansie, czy na przełomie XVII-XVIII wieku, a tutaj w KFP 3 przeskoczył do współczesności, choć tak naprawdę miejsce akcji filmu się nie zmieniło od czasu poprzednich części. Znów komercja przesądziła o treści filmu, jak w Madagaskarze, czy Shreku.

ocenił(a) film na 10
Milena8082

Eh... nie wiem... od 1 części się zmienia, bo jak wiadomo czas leci do przodu :P Twórcom się po prostu nudziło pewnie i zapomnieli że te sytuacje któreś wymieniła nie powinny się wydarzyć.

ocenił(a) film na 10
Milena8082

Eh... nie wiem... od 1 części się zmienia, bo jak wiadomo czas leci do przodu :P Twórcom się po prostu nudziło pewnie i zapomnieli że te sytuacje któreś wymieniła nie powinny się wydarzyć.

ocenił(a) film na 10
Germanyball

Aha... moj brat zas grzebal mi tutej i wyslal niepotrzebnom wiadomosc ;-; Przepraszam ;-;

ocenił(a) film na 9
Milena8082

Chiny przez większość wieków były izolowane od Europy i dość trudno stwierdzić jaki to wiek...a Chiny już w starożytności były niezwykle uzdolnionym krajem...wymyśli proch itp itp stawiam podobnie że kfp 3 może rozgrywać się w epoce Renesansu

ocenił(a) film na 9
Milena8082

no albo jeszcze ten "mail od wszechświata"

Magiel99

To już było w oryginale, bo czasami to tłumacze tak dają, ale tu wiele z oryginału wyszło.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

no wiem, ale i tak mi to przeszkadza

ocenił(a) film na 9
Magiel99

Sam dubbing do kfp 3 robiło Studio Sonica a ono ma nadszarpniętą opinie przez MAŁE WPADKI tzw...dobrze że przynajmniej jednak w kfp 3 dubbing trzymał nawet dobry poziom :P

ocenił(a) film na 10
Magiel99

Teraz tylko czekac na KFP3 pl dub na necie... jakos w Niemczech po polsku nie obejrzysz ;D

ocenił(a) film na 10
Martian12

Jo faaaaaaaaaaaq... moja senpai (nie pytaj się o co chodzi xdd) znalazła kfp3 z pl dub ;-; nie powie gdzie jest ;c

ocenił(a) film na 9
Germanyball

co ? ty gdzieś znalazłaś ?! gdzie ? powiedz prooooszę !!! xD

ocenił(a) film na 10
Martian12

posiedze.pl xd ale nie działa już :C

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones