PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 712
ocen
7,2 10 1 55712
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Moce Kai'a

ocenił(a) film na 5

Podobno Kai ma mieć dwie nadprzyrodzone moce :)

ocenił(a) film na 9
KraStick7

A wiesz jakie dokładnie ?

ocenił(a) film na 9
KraStick7

Z jakiego źródła masz te informacje?

ocenił(a) film na 5
Magiel99

http://www.breathecast.com/articles/kung-fu-panda-3-new-trailer-news-star-wars-c haracters-feature-in-new-teaser-video-30936/ --- z tej stronki ;) tam jest napisane jakie to moce mniej więcej.

ocenił(a) film na 9
KraStick7

Jedyną moc którą zrozumiałem w tym tekście to to że Kai umie zabierać moc mistrzów i staje się silniejszy a tej drugiej to nie znalazłem XD

ocenił(a) film na 5
Martian12

Hmm... To coś mi się pomyrdało, never mind :D

ocenił(a) film na 9
KraStick7

OOOH...na drugi raz się trzy razy upewniaj XD

ocenił(a) film na 9
KraStick7

Kim jest Kai? :)

Enterraz

kai to byk duch ktory zabral moce mistrzom kung fu w tym oogwayowi

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

Thanks. Rozumiem, że to będzie następca Thai Lunga i Shena?
Chwila, czy tego już gdzieś nie grali? W serialu może?

Enterraz

Tak to bedzie nastepca tai lunga i shena i nie nie bylo go w serialu legenda o niezwyklosci tam byl smok ki pa , chcesz dolaczyc do moich znajomych enterraz jesli tak to poprosze o zaproszenie

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

EE Kai może zabierając zmarłym mistrzom ich moce kung fu staję się silniejszy i młody bo na tym pieerwszym obrazku gdzie go pokazano był zgarbiony i stary w drugi był wyprostowany i młody....takie wrażenie robił nie wiem czy może tak być :P

Martian12

no ja tez nie wiem czy moze tak byc ciekawe kiedy bedzie 2 zwiastun pandy co nie ?

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

2 zwiastun może być prawdopodobnie pod koniec albo w połowie października, bo zwykle na jakieś 3 miesiące przed premierą puszczają pełny już z zarysem fabuły

Magiel99

dzieki magiel99

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

podobno ma być coś nazywa się to pandzie łapy i jest zaliczone do trailerów takiej tabeli to było i tam były trailery do san andreas i krainy jutro czyli jak by to teraz wykreślić bo było to już....to zostają pandzie łapy

Martian12

ok dzieki a wiesz moze kiedy maja byc te pandzie lapy , bo ponoc 3 zwiastun pandy ma byc w polowie lub pod koniec pazdziernika

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

skąd wiesz ?

Martian12

sorry nie 3 ale 2 zwiastun ma byc w polowie lub pod koniec pazdziernika tego roku tak napisal magiel99

ocenił(a) film na 9
Martian12

gdzieś czytałam, że te pandzie łapy miały byś dodane jako taki jakby krótki seans przed filmem Dom, ale chyba tylko w Ameryce, bo to było gdzieś w marcu. Chyba że coś źle zrozumiałam

ocenił(a) film na 9
Magiel99

mi to powiedziałaś moja znajoma Sylwia ale kurna sam nie wiem mogę dać linka gdzie jest ta cała tabela

ocenił(a) film na 9
Magiel99

skąd wiesz że trailer ma być pod koniec października ?

ocenił(a) film na 9
Martian12

nie wiem, ale w większości filmów pełne trailery są 3 miesiące przed premierą, albo 2

Magiel99

co fakt to fakt taki czas ultrona mial 3 trailery przed premiera moze z panda bedzie tak samo

ocenił(a) film na 9
Martian12

w każdym razie w przypadku 2 części kfp tak było

ocenił(a) film na 9
Magiel99

kurdę...ale mogli by dać chociaż jakieś screeny....

ocenił(a) film na 6
KraStick7

Kai jest mega seksowny ^_^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones