PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 55 712
ocen
7,2 10 1 55712
6,7 9
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Podobno niedługo ma być nowy zwiastun KFP 3 :)

KraStick7

To super! Wiesz konkretnie kiedy? ;)

ocenił(a) film na 5
Milena8082

Niestety nie, ale animator KFP 3 Frank Abney napisał, że niedługo :)

KraStick7

Cóż, szkoda. Ale i tak fajnie, że mamy przynajmniej jakąś wskazówkę, co do pojawienia się zwiastunu. :)

Milena8082

JUHU!!! Ja pierwsza ściągnę ten zwiastun XD

ocenił(a) film na 9
PandaSylwia

Zobaczymy :D

ocenił(a) film na 9
KraStick7

Ja pierdziele super ! mam nadzieję że będzie tam Kai w końcu !

Martian12

ja mam nadzieje ze bedzie kai i mei mei

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

Ja mam nadzieję że będzie Kai bo podobno to taka jedna z głównych postaci antagonista ale podobno taka główna postać

Martian12

no to dobrze ciekawe czy po zostanie z tata gesia czy pojdzie z pandami ?

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

zostanie bo dali spoiler XD było napisane że szybko się przekona że tam nie pasuje więc wytrenuje pandy odejdzie powie ojcu że go będzie odwiedzał i wraca do Pinga w sumie przywykłem że to Ping jest takim jego tatą XD i nie chcę zmiany...

Martian12

no to dobrze ze jednak zostanie z panem pingiem gesia , ciekawe kto bedzie jego wrogiem w 4 ?

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

tego nawet ja nie wiem XD zwłaszcza że Kai to podobno ma być taki najpotężniejszy z całej serii...to może być też taka opcja że Kai będzie też w czwartej część ???

Martian12

nie wiem moze poczekamy do trojki i sie okaze czy bedzie w czworce:D

Martian12

Już są fragmenty tej części , i spoty tv na internecie , pomóżcie , nie wiem na co zabrać babcie do kina czy na to czy na BVS , ale powiem szczerze bVS , jakoś mi nie pasi . Więc chyba na pandę ją wezmę . Widzieliście nowy trailer CW z Spideym ?

KraStick7

KIEDY ! ? Narazie są 2 zwiastuny Ten jak są w barze i rozmawia ze swym ojcem. A drugi to ten co twa minute i mówi że jest jego ojcem ! ?

ocenił(a) film na 9
KraStick7

Mogło chodzić chyba o Pandzie łapy będą tam wszystkie postacie z kfp 3 i materiał trwa 4:43 minuty :D

Martian12

mó znajomy lordvader345 przesłał mi link 3 traileru kfp 3 ale bez dubbingu pl ciekawe kiedy będzie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones