PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 56 022
oceny
7,2 10 1 56022
6,7 10
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Mam już wszystko, co potrzebne do stworzenia napisów, jedynie brakuje mi osób do pracy. Jeżeli jest ktoś chętny do pomocy, to serdecznie zapraszam.

ocenił(a) film na 10
Milena8082

Gdyby mój angielski był na poziomie perfekt...

Germanyball

Tłumaczenie jest już gotowe, potrzebuję raczej kogoś, kto pomoże zrobić te napisy, wiesz, wklejać je do filmu itd. a Sylwia mówiła, że da radę zrobić około 25 minut, potrzebuję więcej osób.

ocenił(a) film na 9
Milena8082

W sumie niedługo będzie dubbing Polski więc tłumaczenie z napisami trochę nie potrzebne ale powodzenia :) Chętnie bym pomógł ale nie ogarniam na razie wklejania napisów do filmu :/

Martian12

Szkoda, fajnie by było gdyby te napisy były, chociaż dla samego porównania, jak przy KFP 2, bo jak odejdą kompletnie od oryginału, to będzie chociaż z czym porównać.

Moje dialogi są na pewno bliższe od tych, co zrobią do dubbingu. Tak mi się wydaje. ;)

ocenił(a) film na 9
Milena8082

Powodzenia

ocenił(a) film na 10
Martian12

A co jeśli ci powiem, że mieszkam w Niemczech i nie chce mi się czekać do maja- czerwca aż będzie na cda lub gdzieś indziej? C:

ocenił(a) film na 10
Milena8082

Ow... w tym akurat nie jestem dobra. Sorry :c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones