PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 56 033
oceny
7,2 10 1 56033
6,7 10
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

Nie chcę być nie miła, ale zdaje mi się że, Dreemworks, nie zahaczy raczej o wątek miłosny, a przynajmniej nie Po, i Tygrysicy.. Jak dla mnie po psuło to, jakąś ogólną koncepcje. Jak dla mnie. W bajcie przedstawiana jest siła wiary w Siebie, i miłości, ale chyba raczej nie takiej, jakiej dużo osób oczekuje.
No nie wiem.. Nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła wydać kasę na bilet do kina.. Ale skoro premiera ma być za 3 lata , to chyba się jeszcze naczekam..

Olka_hipi

Pogadamy w 2014. ;P
Po co by się przytulali w dwójce? A po co te króliczki w pierwszym odcinku KFP:LOA pytały sie Ti czy kocha się w Po i czy Po to jej chłopak?

Ciekawostka:
Prawie 1/3 fanfictionów na www.fanfiction.net jest o TiPo . < 333

olam1999

Tipo musi być i koniec!!!!!!!!!!!!

_magda__2

TiPo 4Ever! Ippp! < 333 xD Czy chcesz dołączyc do klubu "TiPo 4Ever" i dostawac na priv linki do fajnych TiPo opowiadań? ^_^

olam1999

nio :)

_magda__2

Oficjalnie dołączyłaś do klubu. :D

olam1999

Też mogem :3 ? Jako argument za wejściem składam obietnicę stworzenia big folderu na dA z wyłącznie Tipo ;D

marina1318

Okey! xD Oficjalnie dołączyłaś do klubu. :D

olam1999

Yay! Folder w trakcie tworzenia, jak skończę, to Ci na wiadomość wyślę linka :3

_magda__2

Nie.

dawidking2

Czemu?!!!!!

_magda__2

Bo nie pasuje to do tego filmu. W ogóle oni do siebie nie pasują. Ludzie szukają jakiś dziwnych podtekstów. Jest coś takiego jak przyjaźń damsko-męska. :P

Merkura

Wiesz... Wyjełaś mi to z posta :D!

dawidking2

No to super. Wreszcie się z czymś zgadzamy. xD

Tak w ogóle to nie wyobrażam sobie, żeby Ci dwoje się pocałowali. To byłoby bardzo dziwne. :P

Merkura

Już drugi raz się zgadzamy.

Merkura

Dla mnie to też byłoby dziwne.... Za młoda jestem. xD

Merkura

Kurde. Już nie wiem co odpowiedziec. Teksty mi się skończyły.... zaraz coś wymysle.... Mam! Zobaczymy w 2014! :P

olam1999

Myślę że przytulali się dla tego, a raczej Tygrysica przytuliła Po bo też nie znała Swoich rodziców, a raczej w ogóle ich nie miała, i mimo to że Shifu(czy jak to się piszę, za błędy przepraszam) zabrał ja z sierocińca, to nie wiem czy był dl niej kimś takim jak ojciec.. No i Jak go przytuliła to powiedziała.. " Rozumie aż za dobrze, Po i nie pozwolę Ci iść na pewna śmierć."
I też myślę że Twórcą raczej nie chodzi o to żeby w tym filmie animowanym, głównym wątkiem była związek Po I Tygrysicy..
To moje zdanie, jak będzie dowiemy się w 2014.

Olka_hipi

Nie chce mi się czytac ale przeczytam. ._.

olam1999

Eee. Podałaś tylko przytulanie. A było wiele więcej momentów TiPo. A TiPo ma tak dużo fanów... a co ja będę mówic. Zobaczymy w 2014 a wtedy przyznacie mi rację. :P

olam1999

No zobaczymy;)


PS.Tipo?brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!

dawidking2

Ja Pe eSy też czytam. -.-

olam1999

przytulali się bo Ti chciała się pożegnać z Po

kopera77

;_; Ludzie, dajcie chociaż jeden dzien bez tego antyTiPo. Rozumiem ze macie swoje zdanie i ze za tipo nie przepadacie i szanuje was ludzie bo bez was bym sie nudziła. Ale serio, jedn dzien was nie zbawi. En no nic praca to praca. - "Zobaczymy w 2016..."

Olka_hipi

nie chciałabym zeby TI i Po byli razem

kopera77

z serialu wynika że PO w sumie już ma kogoś...

Byschyek

no proszę nie wiedziałam

kopera77

Obejrzyj sobie "Ladies of the Shade" jeden z moich ulubionych odcinków :D na kinomaniaku jest ale po angielsku.

Byschyek

O.O Jesteście na mojej liście. Największym marzeniem moim i mojej pandapsiółki Julity jest to żeby kiedyś móc przenieśc się do KFP i zabic Song. -.- Cały mój brudnopis jest wymazany napisami typy: "Zabic Song", "Kill Song", "TiPo", TiPo 4Ever". Hehe. Nie mamy co robic na fizyce. xD

olam1999

Spokojnie :) może i nie jestem zwolennikiem takiego związku (Ti z Po) ale tez nie jestem przeciwnikiem. Uważam że jeśli by byli razem to Po obrywał by dwa razy częściej od Ti, poza tym przykryło by to za bardzo fabułę filmu, oczywiście można by wstawić coś takiego jako drobny akcent na koniec KFP3 ale nie skupiać się na tym przez cały film.

Byschyek

No ja romansidła to tez nie chce. xd Bo ja bardzo lubię sztuki walki. :D Ale TiPo musi byc. No i ja wcale nie jestem przeciwna temu biciu Po 2 x częściej. To jest zabawne. xd

olam1999

Wystarczy że są przyjaciółmi.

dawidking2

Dla mnie to nie wystarczy. Są różni ludzie. Gdyby nie było antyfanów TiPo to nie miałabym z kim dyskutowac. Dlatego mówię: Dzięki że jesteście. xd

olam1999

Nawzajem.Może mamy inne poglądy,lecz obaj mamy Kung-fu pandostwo ;)

dawidking2

Nom. ^_^

olam1999

Ciekawe kto kogo...

olam1999

nie cierpie tej całej Song i uważam że ona nie pasuje do Po

kopera77

Napisałabym "Kocham cię człowieku" ale chyba nie wypada... Wielbie cie człowieku! Chwała ci! *U****

Byschyek

oglądałam niezbyt podobał mi się ten odcinek

kopera77

Mi też nie. Ale tak nie miałabym kogo pragnąc zabic. xD

kopera77

Mi też nie.Acz kolwiek Song jest idealna dla Po.

dawidking2

Haha. Rozumiem ze od dzis już tak nie uważasz. Xd

Byschyek

Nie ma! To tylko złudzenie optyczne wywołane... Ok może i to wygląda na to że Song podrywa Po ale to było jej zadanie, a potem stała się tylko jego przyjaciółką. A do waszej wiedzy ona jest tylko w serialu. Nie ma jej w filmie, więc nie będzie z Po. A Ti lovcia Po i Po lovcia Ti i życzę dobrej nocki. WYPEŁNIONEJ KOSZMARAMI! Buahahahahah! xD

olam1999

,,Ti lovcia Po i Po lovcia Ti''


Nie chcę cię obrazić,ale to może trochę zaboleć,lecz : TO JEST CHORE
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co do tego że Song to tylko przyjaciółka,a Ti jest w nim zakochana,to na odwrót

dawidking2

Ależ to nie boli. xD Ja wiem że jestem chora psychicznie. xDDD Jako z tym musimy życ. :< xDD

co do tego to się grubo mylisz. -,- A zresztą serial ma tyle wspólnego z filmem co nic. Więc Song w filmie nie będzie (dziękuję Boże. xD) i koniec. A Ti zawsze będzie. :D

olam1999

Oby Song była.Puki jest,niema tipo.

dawidking2

A od dzis jest TiPo. Gdyz Dawid sie nawrócił!

kopera77

Trzy słowa: Jesteś. Na. Liście. -.-

kopera77

PS: A dlaczegóż to? :P

olam1999

No nie wiem , też uważam że przykryło by to zbyt fabułę filmu, żeby nie było tak jak z Harrym Potterem KP. że najważniejszym wątkiem było to że Ron i Levander byli razem, bo mnóstwo, MNÓSTWOO ważnych informacji w tym filmie przepadło.

Olka_hipi

KFP ma miec 6 części więc na TiPo znajdzie się miejsce. :P Nawet sama Angelina Jolie powiedziała że chciałaby żeby Po i Ti byli razem . < 333

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones