PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606583}
7,2 56 033
oceny
7,2 10 1 56033
6,7 10
ocen krytyków
Kung Fu Panda 3
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 3

W górach (widać je w serialu) Zaczęli ginąć podróżnicy. Wielka piątka tam wyruszyła. Dostali w dupę od ninja. Pomógł im tygrys. Okazało się że istniała dolina w której mieszkały tygrysy i pandy. Ninja były przydupasami złego mistrza Lao-Se, którego pokonać mógł tylko Ongway. Doszło do finalowej walki z Lao-Se, w której ten pokonał Po. Ale w jego obronie staną ten tygrys. Cios Lao-Se go zniszczył. Ale Po i Potężna Piątka pokonali go. Potem wrucili do doliny.

KONIEC

dawidking2

musiałeś się sporo namęczyć, by to napisać xD

ocenił(a) film na 8
dawidking2

No więc tak:
Stylistyka 9/10
Mocarność 6/10 - za mało TiPo
Nowo wprowadzone postacie 8/10 - Lao-Se to bardzo ciekawy wojownik, chodź niektóre jego zachowania są nieco dziwne.
Wątki 10/10.
Fabuła 10/10
Jakość 1/10
Ocena ogólna 6/10 - nie spodobał mi się urwany wątek Tygrysa, osobiście wolał bym aby było go trochę więcej - czuć było wyraźną chemię pomiędzy nim, a Ti.

Planujesz napisanie sequela? :>

Artemisek

Za mało Tipo? Ty je lubisz?

ocenił(a) film na 8
dawidking2

Co to za pomysł? TiPo? Nie... nie jestem nawet sobie TEGO w stanie wyobrazić. Żle to napisałem :P
Chodziło mi o sceny z PO i TYGRYSICĄ - lubie jak Ti go obraża, oraz to jej poczucie humoru - fajne żary o Pandzie podczas gdy ma kamienną mine XD

Artemisek

Bo to tylko streszczenie.

ocenił(a) film na 8
dawidking2

I wszystko jasne, w takim razie ocene zmieniam - od teraz jest to... 9/9 xD
Streszczenie genialne!

Artemisek

No właśnie jest ta chemia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones