PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115676}

Kupiec wenecki

The Merchant of Venice
7,3 13 715
ocen
7,3 10 1 13715
6,8 4
oceny krytyków
Kupiec wenecki
powrót do forum filmu Kupiec wenecki

bezwzględnego do szpiku kości. I to właściwie jedyny powód, dla którego warto zobaczyć ten film. Reszta bowiem niezła, ale nic więcej. Szczególnie pierwsza część filmu jest dość siermiężna i pozbawiona kolorytu, którym można ją było śmiało obdarzyć.

ocenił(a) film na 10
kosmiczny

nie powiedziałabym tak. Pacino tu panuje, ale Irons to kolejny powód, aby zobaczyć trn film (Fiennes i Collins już odstają, ALE TO TEŻ CHYBA KWESTIA KONKURENCJI, patrz wyżej). Shylocka (a już szczególnie w wykonaniu Pacino) też nie nawałabym "bezwzględnym do szpiku kości", jego monoog to MISTRZOSTWO

ocenił(a) film na 8
kosmiczny

Jak dla mnie jedna z najlepszych roli Pacino w ostatnich latach, a być i jedna z lepszych w całej karierze.Inna niż te do których nas przyzwyczaił. Shylock jest najbardziej wyrazistą postacią, ale rola Ironsa też bardzo dobra Film bardzo dobry. Polecam nie tylko fanom Ala.

ocenił(a) film na 7
Arczet

Żydów wdeptali w błoto...ciekawe czy celowo??

ocenił(a) film na 8
Neuromer

Z tego co wiem to jest to ekranizacja dzieła Szekspira więc jeśli kogoś posądzać o antysemityzm to jego. Jeśli wszystkie filmy miały by być politycznie poprawne to większość widzów stanowili by dzieci bo leciały by same bajki. Ja uważam, że film dobry, a aktorstwo rewelacyjne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones