Kuro-obi

2007 1 godz. 35 min.
7,5 230
ocen
7,5 10 230
106
chce zobaczyć
{"type":"film","id":461133,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Kuro-obi-2007-461133/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Kuro-obi
  • S_via ocenił(a) ten film na: 10

Według mnie jest to jeden z lepszych filmów o karate jakie widziałam. Nie przepadam za
    typowo japońskimi produkcjami, ale taki film, można powiedzieć historyczny, chwycił mnie...
    i nie chce puścić :-)

• S_via Jest za mało efekciarski i to jest jego największą zaletą,ale jednocześnie też dla niektórych największą wadą.

• marscorpio ocenił(a) ten film na: 5

S_via Poza tym, że piszesz śmieszne rzeczy, to niechaj Ci będzie. Nie dopytuję, za co to niby "chwycił" Cię ten film, bo nie chciałbym być niedyskretny.

• marscorpio Są takie momenty, które karate-ka przeżył, albo o czym marzy (test kata w sanchin-dachi, trening pod wodospadem:). Etykieta karate nie przypadnie do gustu wszystkim fanom sportów walki:) Ale warto zobaczyć i wyrobić sobie opinię ;P

• S_via ocenił(a) ten film na: 10

marscorpio Chwycił mnie, bądź co bądź, swoją prostotą. Pokazał, że nie musi się w filmie nie wiadomo co dziać, żeby był ciekawy i trzymał w napięciu. Ot co. Nic bym w nim nie dodała, ani nie ujęła.

• S_via Ale gdzie go można obejrzeć ?