PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732561}

Kurt Cobain: Życie bez cenzury

Cobain: Montage of Heck
7,5 10 539
ocen
7,5 10 1 10539
7,0 11
ocen krytyków
Kurt Cobain: Życie bez cenzury
powrót do forum filmu Kurt Cobain: Życie bez cenzury

Dave Grohl

ocenił(a) film na 7

Czy wie ktoś może dlaczego w filmie zabrakło Dave'a Grohla?

natalia00

''Podczas prac kilkakrotnie kontaktowałem się z Dave'em, żeby zrobić z nim wywiad. Jednak on był cały czas niedostępny. Ale pamiętałem jednocześnie, że tylko Krist Novoselic współpracował z Kurtem od samego początku, znał go najdłużej, więc do na jego obecności zależało mi najbardziej. Dave dołączył do ekipy Nirvany znacznie później. Nie chciałem filmu z gadającymi głowami, tylko intymną historię, dlatego obecność innych osób ograniczyłem do tych najważniejszych. Taką osobą był Krist, który mógł powiedzieć o tym, jak Kurt się zmienił. Dave mógł się w ,,Montage of Heck'' p9ojawić, ale nie było to koniecznie'' :) to wywiad do gazety A!aktivist prowadzony przez Artura Zaborskiego

ocenił(a) film na 10
natalia00

W takim razie skąd obecność Dave'a Grohla w obsadzie filmu na stronie filmwebu?

VirtuOz

ponieważ występuje na licznych nagraniach (wywiady, teledyski, koncerty) i tym podobne

ocenił(a) film na 7
natalia00

A w wywiadzie udzielonym Rolling Stone, rezyser mowil, ze Grohl byl zajety kreceniem "Sonic Highways", a gdy juz byl dostepny to film o Cobainie byl juz zmontowany. Trudno mi uwierzyc w to, ze nie dalo sie go wcisnac nawet na kilka minut, ale skoro tak twierdzi rezyser...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones