PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572763}

Kwartet

Quartet
7,0 13 606
ocen
7,0 10 1 13606
6,1 11
ocen krytyków
Kwartet
powrót do forum filmu Kwartet

Polski akent:)

ocenił(a) film na 10

Na początku myślałam, że film jest z dubbingiem. A tu Polska obsługa w pensjonacie :)

Hellgy

Spodziewałaś się? Kto by pomyślał! ;D
Wchodzimy na salony... yeah!
Pierwszy film Dustina Hoffmana i już wie, gdzie uderzać.

ocenił(a) film na 10
apt07

Szkoda tylko, że znowu w kontekście sprzątaczki.

ocenił(a) film na 10
Hellgy

To dlatego przeminęło mi coś, co brzmiało jak polskie. ;)

ocenił(a) film na 10
Hellgy

Równie dobrze kolorowi mogliby się oburzać, że kolorowe dziewczyny opiekują się starszymi osobami. Wszystko zależy od kąta siedzenia, jak to mówią.

apt07

drugi ;)

Hellgy

To samo pomyślałam, nawet mówię lekko oburzona do koleżanki, że 'co to, dubbingowane?!', ale zaraz wszystko się wyjaśniło :)

ocenił(a) film na 10
agarctic

Ja nie mogę ścierpieć dubbingowanych filmów:)

ocenił(a) film na 10
Hellgy

Ja też nienawidzę dubbingowanych filmów! Brzmią tak...sztucznie

ocenił(a) film na 10
FIlmIsMyLife

A szczególnie jak sie lubi akcenty i zna się głosy aktorów :) jak można dubbingować maggie :)

ocenił(a) film na 10
Hellgy

A potem inaczej ruszają ustami, a ty słyszysz coś zupełnie innego...
Na niektórych aktorach jest to nie do zniesienia

Hellgy

oczywi scie sprzątaczke

Hellgy

Już myślałam że mam coś z uszami i dopowiadam sobie te polskie wstawki, a tu proszę, jednak nie. ;3

ocenił(a) film na 8
Hellgy

Po około roku od obejrzenia filmu Kwartet trafiłem na inny polski akcent w filmie. Chodzi mi jednak o coś zupełnie innego, a mianowicie - fabuła filmu Kwartet jest niezwykle podobna do fabuły z polskiego filmu ,,Jeszcze nie wieczór", który powstał 4 lata wcześniej. Ktoś najwidoczniej widział ten film i postanowił tchnąć nowego ducha i zrobić to po swojemu :)
Polski ,,Jeszcze nie wieczór" - mimo, że jest pierwowzorem ,,Kwartetu" - osobiście mi się nie podobał.
http://www.filmweb.pl/film/Jeszcze+nie+wiecz%C3%B3r-2008-463907

ocenił(a) film na 10
Daniel8919

Muszę rzucić okiem. Dzięki za podpowiedź :)

ocenił(a) film na 7
Hellgy

Miałam to samo. Zaczęłam sprawdzać ustawienia, czy czasem nie włączyłam dubbingu :D

ocenił(a) film na 9
Hellgy

dubbing to katastrofa dla każdego filmu!!! 

ocenił(a) film na 5
Hellgy

Później jeszcze pojawił się "Tadek" (tak usłyszałam, i też z obsługi) - poprawiał czerwoną suknię na występ tej solowej śpiewaczce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones