PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 678
ocen
5,5 10 1 13678
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

3/10

ocenił(a) film na 3

Krótko mówiąc NIE POLECAM. Film naprawdę nie przypadł mi do gustu, oglądałem go do końca bo myślałem że się jakoś potem fajnie rozkręci ale w kółko to samo [...] Ucieczka po lesie ... CAP! JEDNEGO MNIEJ .... i znowu, druga osoba ucieka po lesie .... CAP! JEDNEGO MNIEJ. I do tego film cholernie przewidywalny.

ocenił(a) film na 4
Raizo601

zgadzam sie. I do tego ten ciagnacy sie przez caly film moralizatorski smrodek a'la Stefek Zeromski: "Jedzenie dziwnych grzybkow jest zle-e-e-e". Juz prosciej byloby wmontowac wstawke z "Zyczenia Smierci 2", kiedy Bronson mowi do malolata: "Drugs are dangerous, boy". Na to samo by wyszlo.

biver7

A mi tam odpowiadał, bez jakiegoś strasznego łaał ale zły nie był. Taki lekki do obejrzenia na nudny wieczór. Końcówka też fajna. Ogólnie film Niezły.

ocenił(a) film na 9
Raizo601

Jest i on fan transformers. Jesli tym horrorze bylo dla ciebie malo akcji to nie ogladaj raczej zadnych, bo w zadnym nie znajdziesz wiecej niz w tym to raz. Dwa, jesli przewidziales zakonczenie tego filmu jak i wszystkie akcje takie jak ze Bluto bedzie slysza krowe mowiaca ludzkim glosem i takie tam to jestes wszechwiedzacy jak Bog. Nie pozostaje mi nic innego jak sie uklonic przed toba. Czy cale pokolenie transformers tak ma ?? Jest jeden plus ... przynajmniej nie oceniles tego filmu wogole.

ocenił(a) film na 3
aproxx

Co żeś się chłopie uparł na tych Transformerów? Wszystkie części bardzo mi się podobały to co mam im 5/10 dać żeby taki milord jak ty głupich docinek nie pizgał.

"Jesli tym horrorze bylo dla ciebie malo akcji " - a czy ja coś takiego powiedziałem? Już sam dodajesz bo nie masz do czego się przyczepić. Oglądając horror to oczekuję horroru a nie filmu akcji!

Przewidziałem zakończenie filmu a nie rozwinięcie ;-)

Nie oceniłem filmu? Ależ oczywiście dostał 3/10

ocenił(a) film na 9
Raizo601


,,oglądałem go do końca bo myślałem że się jakoś potem fajnie rozkręci ,, co mialo sie rozkrecic jesli nie akcja, gra aktorow czy sceny gore ??

Transformers zaraz dostanie 1/10 obie czesci ... Nie mozna zalowac jedynek takiej kupie kinomatografii jak ta o latajacych robotach/samochodzikach, ktora moze jarac jedynie wyjatkowo niepelnych.

ocenił(a) film na 9
Raizo601

Jesli Shrooms nie straszyl to jaki wedlug ciebie horror straszy ?? Nie lepiej zostac przy latajacych samochodzikach robotach ??

ocenił(a) film na 3
aproxx

Oglądam to co uważam że mi się spodoba, nie muszę oglądać jednego gatunku cały czas tak? Boli Cię że dałem temu filmowi tak niską notę co? Normalnie jak dziecko jakieś ... "Transformers zaraz dostanie 1/10 obie czesci" - naprawdę potrafisz poprawić mi humor od rana :-D
Nie ładnie tak nie szanować opinii/zdania innych osób. Nie muszę Ci się tłumaczyć jakie filmy mi się podobają ... mam ponad 400 filmów ocenionych jak byś nie zauważył/a - wystarczy kliknąć i już masz odpowiedź na swoje pytanie. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
Raizo601

Wow 400 filmow ?? Ja z jednego gatunku horror/thriller mam prawie 500, a to i tak nie sa wszystkie jakie widzialem ...
Nie mowiac juz o komediach, sci-fi, psychologicznych czy dramatach byloby pewnie z 3000 lekko.

Jesli chodzi o to czy mnie boli czy nie to stwierdzam z przykroscia, ze boli i to mocno takie wypaczenie tak wspanialego horroru przez fanow nowego bezplciowego pokolenia Transformers i innych klamotow bez duszy/.

ocenił(a) film na 3
aproxx

To że Tobie się podoba ten film to nie znaczy że każdemu musi. Czy naprawdę jesteś tak zadufany w sobie że nie umiesz tego pojąć? Tobie jakoś Transformers nie przypadł do gustu i jakoś nie pluję Ci w twarz z tego powodu. Są gusty i guściki a o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 9
Raizo601

Ale ja nie wchodze na temat transformers, nie wystawiam negatywnych ocen, a tym bardziej nie komentuje.
Jednak starsze pokolenie mialo wiecej honoru i szacunku. To wasze pokolenie jest jak te transformersy i ta debilna dzisiejsza muzyka juz nie mowiac o tych wszystkich show w tv jakimi karmia wasze juz i tak wypaczone glowy.

ocenił(a) film na 3
aproxx

Na szacunek to trzeba sobie zapracować milordzie, nie znasz mnie więc pod jakim względem oceniasz mnie że należę do tego czy tamtego pokolenia? Sugerujesz się ocenami filmów? I w ten sposób oceniasz Ludzi? No to naprawdę gratuluję. Nie wiem czy zauważyłeś ale rozmawiam z Tobą na poziomie, dzisiejsza młodzież tego raczej nie potrafi, są wyjątki. Także wybacz ...

ocenił(a) film na 9
Raizo601

Ooo heh widze, ze cos cie jednak straszy w calej historii kinomatografii, Laleczka Chucky haha. Widze, ze ty masz raczej zamilowanie do zabaweczek, laleczki, latajace samochodziki co sie przemieniaja w roboty, normalnie bajer.

ocenił(a) film na 3
aproxx

Głównie do filmów Science Fiction ;-)

ocenił(a) film na 6
Raizo601

Tak, przewidywalny? A wiedziałeś kto ich zabija?
Motyw z halucynogenami bardzo oryginalny.

ocenił(a) film na 3
djrav77

Może i nie zawsze przewidywalny, ale paskudnie wolny, długi, nieralistyczny... Motyw z halucynogenami niewiele różni się od motywu chorej psychiki, a filmów z psycholami były setki.. Ot, tylko przyczyna szaleństwa jest inna.

ocenił(a) film na 5
Raizo601

Pomysł dobry ale spalił na panewce. Nudnawy, miejscami aż ciążył schematem morderstw. Plus za zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones