PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 679
ocen
5,5 10 1 13679
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

bardzo przyjemnie sie ogląda,ciągle akcja a do tego extra koncówka polecam

ocenił(a) film na 10
kazik06_87_2

Zakończenie rzeczywiście świetne, zaskakujące i pozostające w pamięci... Ogólnie sam pomysł całkiem ciekawy, wykonanie niezłe. Co prawda ja bym dał 7/10 - aktorzy troszkę mi nie podpasowali, no ale każdy musi się jakoś wybić i narobić doświadczenia, talent rodzi się w bólach :)

banana_bomb

Ja nie mam żadnych ale jeśli chodzi o aktorów, wg. mnie zagrali naprawdę dobrze, świetnie wpasowali się w niesamowity klimat filmu. Na pewnonie łatwo było im grać w takiej scenerii...

ocenił(a) film na 8
banana_bomb

A ja się domyśliłem zakończenia, poważnie :) coś mi świtało, że podobny film (też z psychiatrykiem) już oglądałem a jego tytuł to "Session 9". Jeśli komuś spodobał się "Shrooms" to "Session 9" ma ten sam klimat.

ocenił(a) film na 1
kazik06_87_2

akcja :))) ten film stworzono chyba w celach propagandowych, skoro po grzybkach jest tak nudno i głupio to niewarto je jeść.

ocenił(a) film na 7
reznick

Film bardzo fajny, wszelkie nidociagniecia rękompensuje zakończenie. Nie wiem czemu film ma takie kiepskie oceny, bo naprawdę jest całkiem niezły- pomysł na scenariusz dosc orginalny, dobra gra aktorów...

Venatrix

Dlaczego kiepskie oceny? Moze dlatego, ze jednak oprocz tego, ze jest calkiem calkiem to jednak scenariusz nie jest za grosz oryginalny? Fakt, ze w obecnych czasach trudno nakrecic cos oryginalnego, ale jednak schematy podobne do tego ze 'Shrooms' byly chyba juz nazbyt czesto wykorzystywane. A i akcja jest schematyczna i strasznie przewidywalna. A to sa chyba glowne czynniki wplywajace na jakosc filmu, bo co po grze aktorow skoro widz nudzi sie i co najgorsze - moze bez chwili zastanowienia powiedziec co za chwile sie wydarzy. To tyle ode mnie :)

ocenił(a) film na 7
pekeyprv

Zgoda:) Ten film można było przewidzieć, w ten sam sposób jak laska w tym filmie przewidywała co za chwilę ma nastąpić:)
Mimo to fajnie mnie wkręcił:]

ocenił(a) film na 3
Klarens

Jeżeli chwalicie ten film tylko za zakończenie to proponuje wam obejrzeć http://ktos.calkiem.obcy.filmweb.pl/ jest o wiele ciekawszym filmem ....
Niż to coś czego nie można nazwać horrorem ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones