PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 682
oceny
5,5 10 1 13682
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Tłumaczenie tytułu bez komentarza.. Film ma swój klimat i zakończenie rozwala :) bać się nie da ale filmik jest dobry
Grzybki halucynogenne wygodny temat można wszystko wcisnąć żeby widz się zastanowił czy to może jazda ;)
ogółem film na 6 ale za klimat waham się nad 7 więc daje 6,5
Polecam 1h 20min dobrych wrażeń

użytkownik usunięty
Lazy_Mieszczuch

Moze pomozesz mi go zrozumiec bo nie wiem czy dobrze zrouzmialem ten film.W moim rozumieniu film opowiada że pod wpływem narkotyków w tym przypadku grzybków człowiek jest zdolny do wszystkiego,stwarza sobie wyemigowany świat,następuje powolna destrukcja osobowości.Nie wiem co mysleć o tych postaciach z opowieści o zakonie czy rzeczywiscie istniały czy tez nie?Jak Ty to zrozumiałeś

ocenił(a) film na 6

DLA TYCH CO NIE WIDZIELI FILMU NIE CZYTAJCIE

Laska zjadła tego grzybka z czarnym kapeluszem od tego sie wszystko zaczęło ,uwierzyła że widzi przyszłość, oni mieli jazdę normalną a ona stworzyła sobie świat z opowieści przy ognisku, TYLKO jej się wydawały te postacie i wkręcała innych po kolei zabijając nieświadomie, na końcu jak już miała "zejście" to sobie uświadomiła że to ona wszystkich zabiła, tak to wygląda :) mam nadzieję, że pomogłem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones