PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 678
ocen
5,5 10 1 13678
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Nie interesuje mnie głębia tego filmu. Powiedzcie mi czy może dobrze wystraszyć dziewczyne.Liczę na szybką odpowiedź.

ocenił(a) film na 3
eledrion

Szybka odpowiedz, bo po roku ale co tam :D Powiem tak, 80% dziewczyn można wystraszyć największym gniotem. Ten film gniotem nie był, bo są o wiele gorsze, ale był bardzo słaby. Zgadzam się z większością, pomysł dobry, ale wykonanie beznadziejne. Zero klimatu, nie trzyma w napięciu, pomieszanie z poplątaniem, wiele nie dopowiedzianych i bezsensownych wątków i do tego głupie zakończenie :i 3/10 Dla fanów horrorów nie polecam.

użytkownik usunięty
Flaku

Co ci sie w tym filmie nie podobało? Efekty dźwiękowe świetne, kapitalne zdjęcia klimat, dobre aktorstwo i fajny nietypowy scenariusz. Twierdzisz że ci sie nie podobał jak sam napisałaś nie zrozumiełeś go i to jest przyczyną, zresztą jak można tego filmu nie skumać, tam wszystko podane jest na tacy, nie rozumiem czego w nim nie skumałeś? Ciekawe jakie twoim zdaniem powinno być wykonanie? Dla mnie film Bomba. Obejrzyj go dokładnie.

ocenił(a) film na 3

Czy ja powiedziałem, że go nie zrozumiałem? Powiedziałem tylko, że jest głupi i bezsensowny, bo taki jest. Radze, czytać ze zrozumieniem. Pomysł na film bardzo dobry i szkoda, że cały ten potencjał został zmarnowany. Co z tego, że zakończenie zaskakujące, skoro strasznie idiotyczne? Klimat? Ty chyba nie wiesz co to znaczy. Film w ogóle nie straszny. Żeby było jasne oglądałem go w nocy przy zgaszonym świetle i zero efektu. Zdjęcia i muzyka? Nie widziałem nic nadzwyczajnego. Do aktorstwa nic nie mam. Otóż pomysł na film bardzo dobry, ale scenariusz i wykonanie, jak już powiedziałem beznadzieje. Jeżeli ty ten film uznajesz za super to jaką ocenę dałbyś np. "Sierocińcowi", bo jednak nie można tych obu filmów stawiać na równi. Nie zamierzam oglądać tego jeszcze raz, bo nie dałbym rady. A tobie proponuję obejrzeć coś w stylu właśnie Sierocińca to wtedy będziemy mogli pogadać o klimacie i muzyce. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Flaku

nie zgodzę siez Tobą - zdjęcia i klimat moim zdaniem bardzo dobre. fabuła ma pewne "uchybienia" ale nie aż takie żeby dyswalifikować film. nie jest to arcydziało ale spokojnie w mojej ocenie zasługuje na 7/10.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
birkin

Spójrz na średnią.

Masz odpowiedź...widocznie wszyscy jesteśmy głąbami..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones