PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 679
ocen
5,5 10 1 13679
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Hej. Mam pytanko.

ocenił(a) film na 9

Jak się skończył ten film? Limit mi się skończył niestety, a bardzo chciałabym wiedzieć. Obejrzałam do momentu kiedy Tara biegła z Jake w tym lesie z siekierą, a on z tą krwawą nogą i ona do niego powiedziała, że ma być na chwilę cicho bo ktoś tu jest. Co było dalej do końca filmu?? :):):) Z góry dziękuję.;]

PS: Jeszcze podpowiem, że ten fragment co napisałam był już na końcu, kiedy tam wszyscy kumple pogineli, aby ona z tym Jake'm raczej przeżyła i uciekali przez las z tą siekierą. Gdyby ktoś nie wiedział. :P:P:P:;;];];];];]

Coral_23

Po tym jak Tara zostawia Jake'a samego, on zostaje zabity, a ona ucieka przed zakapturzoną postacią i nagle upada. W kolejnej scenie pokazane jest już jak lekarz zabiera Tarę do karetki, policja aresztuje jednego z tych tubylców co mieszkali w lesie,a dziewczyna mówi ciągle 'to nie on, to nie ten'. Gdy już jedzie do szpitala wciąż to powtarzając, a lekarz mówi jej, że ma okropną ranę i musi ją opatrzeć, wtedy dzwoni telefon. Ratownik sprawdza swoją komórkę i mówi do dziewczyny, że to nie jego. Tara przypomina sobię, że mieli zasadę zero telefonów i że Bluto zabrał wszystkie ze sobą, potem, że miała telefon wręku, gdy mówiła do Jake'a, że musi jej zaufać tuż przed jego śmiercią. Wyciąga telefon z kieszeni i przypomina sobię jeszcze raz sceny śmierci przyjaciół, jednak zabójcą nie jest ten potwór tylko ona. Na koniec sanitariusz opowiada jej o swojej rodzinie, ona błagalnym głosem mówi do niego 'proszę pomóż mi' on się nad nią pochyla, mówi 'już niedługo' i widzimy, przez dwa okienka z tyłu karetki, Tarę jak opiera się zakrwawionymi rekami trzymając nożyczki o drzwi.
Mam nadzieje, że pomogłam i niczego nie pominęłam ;D

ocenił(a) film na 9
nesska24

Bardzo dziękuje :):):) Fajne zakończenie.. nie spodziewałam, że to ona jest mordercą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones