PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 677
ocen
5,5 10 1 13677
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Mój facet zmusił mnie praktycznie do obejrzenia tego filmu. Muszę jednak przyznać, że byłam mile zaskoczona. Nie jestem miłośniczką horrorów (wręcz przeciwnie, komedie romantyczne to jest to!) ale ten film coś w sobie ma. Nie ma w nim takiego bezsensownego mordowania z dużą ilością ketchupu, jest pokazanie ludzi w bardzo upadłych stanach psychicznych oraz ich zachowań. Warto obejrzeć, a to mówię ja, wielbicielka filmów w stylu Nigdy Nie Będę Twoja :)

true_love

Też nie jestem wielkim miłośnikiem horrorów, ale w moim przypadku moja dziewczyna bardzo chciała ten film obejrzeć więc się zgodziłem i jakoś tak wyszło, że mimo iż bałem się prawie cały czas, to obejrzałem go z zainteresowaniem - fabuła jest naprawdę ciekawa! Także mogę go spokojnie polecić osobom nie przepadającym ogólnie za horrorami.

ocenił(a) film na 1
true_love

Ja nawet nie próbowałem swojej żony do tego filmu zmuszać i naprawdę się cieszę. Przecież by mnie za ten zmarnowany czas chyba zabiła. I to bez zupy grzybowej :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones