PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 679
ocen
5,5 10 1 13679
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

którzy odlecieli i nie wrócili po grzybach?
Ja nie znam nikogo, wiem natomiast że gdybym skonsumował je w lesie to z dużym
prawdopodobieństwem mógłbym tę grupę zasilić. Ew byłbym skrzywiony na resztę życia.
Dlatego nigdy ich nie ruszę, a na pewno nie w lesie.

Sam film taki sobie, 4/10. Miał potencjał, wyszło słabo

użytkownik usunięty
prostareposta

ja znam kilku typów którzy po grzybach i kwasie zostali w "himalajach" i już nigdy nie wrócili...

ocenił(a) film na 6
prostareposta

Ja znam jedną laskę, która przesadziła z kwasami i cały czas ma jazde...

ocenił(a) film na 3
prostareposta

To miejskie legendy, nie ma mozliwosci, aby "odleciec" i nie wrocic po kwasie lub grzybach. No chyba, ze ktos ma schizofrenie, to moga zadzialac, jak katalizator i ja uaktywnic.Sama uzywalam wielokrotnie, tylko bardzo pozytywne doswiadczenia. Mam wielu znajomych, ktorzy rowniez uzywaja i moga powiedziec to samo. A co do grzybow, najlepiej jest je zjesc w lesie lub w miejscu, gdzie rosna (nie rosna w lesie, autorom filmu cos sie pomylilo). Zjedzone w miescie albo nad morzem moga zdolowac, zdolowac tez moze niewlasciwe towarzystwo ludzi, ktorzy nie sa spokojni lub zrownowazeni emocjonalnie, wiec lepiej je zjesc samemu, niz z byle kim, a najlepiej z ludzmi, z ktorymi sie dobrze czujemy. Nie ma rowniez mozliwosci, aby po grzybach miec jazdy, jak pokazane na filmie, doswiadczenia sa po mniejszej ilosci natury estetycznej, a po wiekszej ilosci natury gleboko mistycznej, daja poczucie zjednoczenia z natura i calym wszechswiatem, jednosczesnie pokazujac ich nieskonczone piekno i doskonalosc w kazdym szczegole. 
Doswiadczenia po LSD staral sie pokazac ten film https://www.filmweb.pl/film/Podr%C3%B3%C5%BC-1967-10958 , a las po grzybach wyglada mniej wiecej tak, jak ten w filmie Avatar, tylko wiecej kolorow i tajemniczosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones