PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 682
oceny
5,5 10 1 13682
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Film nie jest rewalacyjny ale ma kilka plusów:
1-fajne zakończenie
2-ja chce wpieprzyć takiego grzybka;)
3-rozmowa z krową-dawno nic mnie tak nie rozśmieszyło;)
4-w końcu coś dzieje się w Europie a nie non stop USA
Warty obejrzenia,można się pośmać i ma niezły klimacik;)

ocenił(a) film na 10
NikolkaSzatan

Oglądałem kilkaset horrorów ale po tym naprawdę bałem się przez kilka wyjść z psem do parku... nawet w ciągu dnia (normalnie chodzę wieczorami) :D
Przeraża, i o to chodzi w horrorach :) Dlatego należy się 10/10.

ocenił(a) film na 2
NikolkaSzatan

Jest gorszy niz zly;P
1-scena w karetce tylko potwierdzila moje przypuszczenia co do tego iz film nie zaskoczy mnie nawet przez sekund 5 .
2-zycze szczescia w poszukiwaniach. zaloze sie ze gatunek grzybow z filmu to czysta fikcja
3-lubie sie posmiac na komediach a nie na horrorze
4-po poziomie tego filmu widac golym okiem ze NIE DZIEJE sie nic dobrego w kierunku europejskich horrorow.

moje zastrzezenia:
gra aktorow
grupka (mniemam) studentow leci ze stanow do Irlandii zeby UWAGA !!! zaszyc sie w lesie (takim samym jaki mozna znalesc w stanach) i nacpac wywarem z grzybkow, elegancka fabula nie pogadasz...

moja ocena 2/10 .... 1pkt za plakat (chociaz grzyby w filmie tez sa inne niz te na plakacie) i 1 pkt za frajde z tlumacznia tytulu: ;) shrooms jako lęk ... parodia ;]

pozdrawiam

nespriv

Masz też sporo racji ale zależy oczywiście od punktu widzenia,a w obecnych czasach często można bardziej pośmiać się na horrorach iż komediach;) a z tym grzybkiem to chodzi o doświadzczenie takich jazd;)
pozdrawiam;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones